Ślub Justina Biebera (25 l.) i Hailey Baldwin (22 l.) był jednym z najmniej spodziewanych wydarzeń w show-biznesie. Wokalista, który kilka miesięcy wcześniej spotykał się z Seleną Gomez (26 l.), wszystkich zaskoczył tą decyzją – sporo osób nie dowierzało całej tej sytuacji. Hailey Baldwin i Justin Bieber pobrali się 13 września 2018 roku. Jednak para zdecydowała się na ślub cywilny, oboje potajemnie pobrali się w nowojorskim gmachu sądu, we wrześniu zeszłego roku.

Justin Bieber w końcu pokazał OBRĄCZKĘ!

Justin Bieber z żoną Hailey biorą ślub kościelny

Według TMZ Justin i Hailey Bieber ponownie powiedzą sakramentalne „tak” w Południowej Karolinie we wrześniu. Bieberowie pragną perfekcyjnie przygotować przyjęcie dla najbliższych przyjaciół a także nie chcą, by przez przypadek na liście gości zabrakło kogoś ważnego. Pomimo ślubu cywilnego, zakochani wielokrotnie podkreślali, że nie czują się w pełni małżeństwem, ponieważ nie powiedzieli sobie “tak” przed Bogiem. Hailey zmieniła nazwisko na takie jak jej męża. Para nie ukrywała, jak bardzo ważna jest w ich życiu wiara. 

Ślub kościelny zaplanowany jest na wrzesień. Para czuje sentyment do tego miesiąca, ponieważ Hailey i Justin 13 września 2018 roku wzięli ślub cywilny. Najprawdopodobniej wokalista i modelka zamierzają połączyć zaślubiny w Kościele z pierwszą rocznicą ślubu cywilnego. Anonimowe źródła podają, że w przyszłym tygodniu para chce rozesłać pierwsze zaproszenia.

Justin na swoim Instagramie napisał wzruszający wpis dla żony. Zakochuję się w Tobie coraz bardziej każdego dnia. Jesteś najwspanialszą rzeczą, jaka mnie kiedykolwiek spotkała. Byłbym zgubiony bez Ciebie – przekonywał Bieber

Wiele źródeł mówiło TMZ, że Mindy Weiss, organizatorka imprez, stojąca za niektórymi z największych przyjęć Kardashianek pracuje nad ślubem.

Justin Bieber Hailey Baldwin

Justin Bieber i Hailey Baldwin widziani po raz pierwszy, od czasu medialnych spekulacji dotyczących ślubu gwiazdorskiej pary. Fot.Forum/BACKGRID.

Justin Bieber namiętnie całuje swoją żonę Hailey Baldwin. Fot.Forum/BACKGRID 

Jak myślicie zaproszą Selenę Gomez na ślub?

ZOBACZ WIĘCEJ:

OMG Już wiadomo, dlaczego Bieber wziął ślub z Hailey; wygląda tak seksownie

Justin Bieber wziął ŚLUB?! Fani są pewni przez TEN szczegół!

Ślub kościelny Biebera i Baldwin zostanie przesunięty? Powód jest BANALNY