Na wstępie zaczniemy od przeprosin, ponieważ opisywane sprawy staną się naprawdę obrzydliwe. Jak donosi portal Seventeen dotarła do nas najnowsza moda dla nastolatków, i jest o wiele gorsza niż jedzenie kapsułek do prania, co swego czasu było modnym „wyzwaniem” młodego pokolenia. Najnowsza moda natomiast jest tak głupia, że nie mieści się w żadnej skali. Niektórzy nastolatkowie gotują zużyte tampony w wodzie i piją powstałą miksturę w celu osiągnięcia „haju”.

Z tym problemem borykają się nie tylko nastolatki. Jak żyć z cerą trądzikową?

Nastolatkowie z roku na rok wymyślają coraz to głupsze”wyzwania”

Niestety to nie żart. Jak podaje Straits Times, policja w całej Indonezji zaczęła aresztować nastolatków, którzy korzystając z produktów higienicznych/sanitarnych próbowali się narkotyzować. Takich osób jest cała masa. Nastolatkowie usiłują być zabawni, a tak naprawdę narażają się na niebezpieczeństwo spożycia groźnej substancji.

Jest jeszcze gorzej, a myśleliśmy że to niemożliwe. Okazuje się, że przez większą część czasu zużyte wkładki czy podpaski są wybierane z kosza na śmieci, co oznacza, że ​​osoby, które to robią piją krew menstruacyjną nieznajomego! Właściwie, doprecyzowując, to nie krew, ale żel umieszczany w podpaskach i tamponach, który sprawia, że ​​szukający podniet nastolatkowie odurzają się. Oczywiście nastolatkowie wolą korzystać z nieużywanych podpasek czy tamponów, lecz jeżeli są zdesperowani muszą uciekać się do wybierania zużytych środków higienicznych. (FUJ!)

Nowe, niebezpieczne internetowe „wyzwanie”

Ale co znajduje się w tych produktach higienicznych, co tak naprawdę powoduje stan odurzenia wśród nastolatków? Szczerze mówiąc, nikt nie jest tego pewien na sto procent. Można było usłyszeć o podpaskach nasączanych chlorem czy ropą. Ponieważ tampony i podpaski są regulowane i zatwierdzone jako urządzenia medyczne przez Agencję Żywności i Leków, producenci nie są zobowiązani do pełnego ujawnienia, co się w nich znajduje. Firmy zaczęły ostatnio udostępniać więcej informacji o swoich produktach, a wszystko dzięki działaczom, którzy dążą do pełnej przejrzystości w tym temacie.

Niezwykle surowe przepisy Indonezji dotyczące narkotyków mogą być tym, co skłoniło nastolatków do uciekania się w tak dziwne i co ważniejsze niebezpieczne sposoby zdobywania narkotyków, unikając jednocześnie tradycyjnych używek. W tym kraju osoby złapane na przemycie narkotyków mogą spotkać się z karą śmierci.

Materiały, z których korzystają nastolatkowie, są legalne, ale nie są wykorzystywane w zamierzony sposób, więc ostatecznie są używane jak narkotyk – powiedział starszy dowódca Suprinatro, szef Agencji ds. narkotyków w Indonezji.

Nie chcecie wiedzieć, co znajduje się w produktach higienicznych, które mają bliski kontakt z waszym ciałem i okolicami intymnymi?

skandal Zdj. Istock.

Czy naprawdę młode pokolenie upadło tak nisko, że należy ostrzegać je przed rzeczami, które wydają się oczywiste?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dwie polskie nastolatki zrobiły sobie OHYDNĄ sesję zdjęciową na cmentarzu. Zajęła się nimi policja

Kim jest Sylwia Przybysz? Nastolatki za nią szaleją!

Jennifer Lopez w różowym bikini. Gwiazda ma prawie 50 lat, a ciało nastolatki!