Miley Cyrus (26 l.) była bardzo zajęta w ciągu ostatnich kilku tygodni. Piosenkarka właśnie wypuściła teledysk do singla  „Don’t Call Me Angel” – który jest piosenką promującą najnowszy film Aniołki Charliego – wokalistka śpiewa razem z Arianą Grande i Laną Del Ray. Cyrus występowała również na New York Fashion Week, gdzie widziana była w towarzystwie swojej dziewczyny Kaitlynn Carter (31 l.) Panie wszystkim dały znać, że łączy je coś więcej niż przyjaźń. Cały czas trzymały się za ręce nie szczędząc sobie pocałunków. Ponadto Miley i Kaitlynn podobno przeprowadziły się wspólnie do domu w Hidden Hills, tuż przed odlotem do Nowego Jorku.

WOW! Najnowszy singiel Miley Cyrus z Arianą Grande i Laną del Rey rozpala do czerwonośći

Reakcja Miley Cyrus, gdy dowiedziała się o flircie pomiędzy ex mężem a Lindsay Lohan

Lindsay Lohan pewnością wie, jak uruchomić koło plotek wokół siebie. Aktorka nie od dziś znana jest z tego, że lubi prowokować i robić szum wokół swojego nazwiska. 33-latka postanowiła napisać całkiem zalotny komentarz pod zdjęciem Liama ​​Hemswortha na Instagramie,które zostało opublikowane przez jego brata, Chrisa Hemswortha i przedstawiało ich z czasów młodości. Fani oszaleli, gdy zauważyli, podobny komentarz aktorki pod zdjęciem opublikowanym przez portal E! News, na którym widzimy przystojnych braci Hemsworth. Lindsay napisała „Dlaczego nie spotkaliśmy się w Sydney lub Bondi ?!”Serwis podpisał zdjęcie: „To odwieczna debata: Chris czy Liam Hemsworth?”

Miley odeszła od Liama prosto do Kaitlyn, jest skupiona na sobie i nowym związku. Nie zwróciła uwagi na to, co dzieje się w świecie Liama – potwierdza osoba z otoczenia gwiazd portalowi HollywoodLife „Dotyczy to wszelkiej korespondencji Lindsay Lohan z byłym partnerem. 

Zaledwie miesiąc temu rozeszły się wieści o tym, że Liam i jego żona Miley Cyrus rozstali się, po zaledwie pięciu miesiącach małżeństwa. Liam zdążył już złożyć pozew o rozwód, podczas gdy jego eks widziana jest w towarzystwie nowej dziewczyny, jak obie publicznie się przytulają i całują. Wydaje się, że Miley ruszyła naprzód zostawiając etap związku z Liamem za sobą. Z pewnością musiał być to duży szok dla Hemswortha. Lindsay postanowiła wyjść z inicjatywą i zacząć podrywanie aktora. 

View this post on Instagram

💿💿💿

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

Miley Cyrus Liam Hemsworth

Liam Hemsworth widziany publicznie po raz pierwszy od czasu afery z rozwodem. Fot.Forum/Mega Agency.

Miley Cyrus razem z dziewczyną Kaitlynn Carter wychodzą z Hotelu Greenwich.Fot.Forum, Mega Agency.

Myślicie, że Lindsay uda się coś ugrać?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Miley Cyrus ze swoją nową dziewczyną, Kaitlynn Carter, w Nowym Jorku (ZDJĘCIA)

Szczęśliwa Miley Cyrus z nową dziewczyną Kaitlynn na spacerze. Piosenkarka już zapomniała o byłym mężu

Liam Hemsworth złożył POZEW o rozwód! Mamy skan; TO jest powodem rozstania z Miley Cyrus