Związek Natalii Szroeder i rapera Quebonafide wzbudził prawdziwą sensację. Dwójka muzyków z zupełnie różnych bajek zaczęła się ze sobą spotykać i wygląda na to, że są w sobie naprawdę zakochani.

Natalia Szroeder zamieszkała z Quebonafide! Raper ją ROZPIESZCZA

Mimo silnego uczucia para ma jednak pewien problem… Okazuje się, że Natalia jest strasznie zazdrosna o swojego partnera. Głównie z powodu fanek, które wypisują do Kuby i wysyłają mu nagie zdjęcia. I chociaż Quebo nigdy nie dał ukochanej powodu do zazdrości, to piosenkarka i tak nie potrafi mu do końca zaufać.

Według najnowszych wieści, Szroeder ma mieć jeszcze więcej powodów do złości. Teraz negatywne emocje ma wywoływać… Doda. Jak donosi Fakt, 34-letnia wokalistka miała bowiem zaproponować Quebonafide nagranie wspólnego numeru. To miało się nie spodobać Natalii Szroeder, która prędko zaczęła zniechęcać rapera do podjęcia się takiej współpracy.

Quebonafide oficjalnie zawiesza karierę! Stracił bardzo ważną osobę w życiu

Natalia tłumaczy Quebo, że Doda to za niska liga dla niego. A znajomym opowiada, że jest o niego strasznie zazdrosna – zdradził Faktowi jeden z przyjaciół Szroeder.

Natalia może jednak spać spokojnie, bo po śmierci Maca Millera Quebonafide pogrążył się w żałobie i zawiesił tymczasowo swoją karierę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

kto nie kocha arbuzów, ten jest niezły ananas

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)