Gdybyśmy mieli ocenić kobietę, której brzuch widać na zdjęciu wrzuconym na Facebooka, stwierdzilibyśmy pewnie, że jest w 6. miesiącu ciąży.

Zobacz: Oponka na brzuchu? Ciąża? Anna Lewandowska zdradza prawdę na Inst!

Sporych rozmiarów brzuch przy szczupłej sylwetce sugerowałby nam, że kobieta niedługo zostanie mamą.

Tymczasem okazuje się, że Tiffany Brien, blogerka, nie spodziewa się dziecka. Po 12 godzinach od zrobienia zdjęcia z dużym brzuszkiem internautka robi kolejną fotkę. Jej brzuch jest idealny.

Jak to możliwe? Co się stało, że blogerka po kilkunastu godzinach wyglądała zupełnie inaczej?

Czytaj też: WOW! Tak wygląda Kasia Kępka w SIÓDMYM MIESIĄCU ciąży (FOTO)

Tiffany wrzuciła oba zdjęcia w pewnym celu. Sama dokładnie nie wie, co sprawiło, że jej brzuch wzdął się jak balon. Przypuszcza, że to efekt alergii pokarmowej, a może kombinacji kilku czynników – nadmiernego stresu, nieregularnych posiłków i braku snu.

Brien pisze pod zdjęciem, że kobiety powinny przestać się przejmować swoimi niedoskonałościami. Że takie rzeczy, jak wzdęty brzuch i kiepska forma zdarzają się wszystkim.

Nie jesteśmy tacy, jakich widzimy siebie w mediach społecznościowych – pisze Tiffany. – Pomyślałam, że podzielę się z Wami fotką ze złego dnia, abyście zobaczyły, że nikt nie jest perfekcyjny i jest zupełnie w porządku mieć gorszy dzień, kiedy twoje ciało nie ma ochoty grać w piłkę.

Czytaj również: Celiakia – ukryta choroba

Blogerka dodaje: Nie martwcie się dziewczyny, to zdarza się najlepszym, jest częścią naszej kobiecości. To połączenie niewysypiania się, stresu, huśtawki hormonalnej i nietolerancji pokarmowych.