Katie Holmes (40 l.) niedawno rozstała się z wieloletnim partnerem Jamiem Foxxem. Aktorka niestety, ale nie może pochwalić się szczęściem w miłości. Okazało się, że ukochany Kate, z którym była związana przez 6 lat! notorycznie zabawiał się z innymi kobietami, a wierność nie była jego mocną stroną. Aktualnie Holmes zalicza się do grona seksownych singielek. Jednak zza oceanu dochodzą szokujące wieści mówiące o tym, że Katie postanowiła zafundować sobie nową twarz!

WOW! Katie Holmes odsłoniła biustonosz na ulicy; po rozstaniu z facetem pokazuje mu, co stracił? (ZDJĘCIA)

Katie Holmes z nową twarzą po rozstaniu?

Amerykański tabloid New Weekly! niedawno opublikował artykuł, w którym twierdził, że aktorka poszła pod nóż nawet kilka razy. Podobno Katie średnio radzi sobie z rozstaniem i z tego powodu postanowiła zafundować sobie, nową, młodszą twarz. Holmes podobno zapłaciła za wszystkie operacje plastyczne 300 tysięcy złotych! Myślicie, że zrobiła to w ramach zemsty na byłym partnerze?

Tabloid w swoich przypuszczeniach posunął się krok dalej i zasugerował również, że operacje plastyczne, którym poddała się Holmes mogą być szkodliwe dla niej i córki Toma Cruise’a. Podobno nastolatka jest nie tylko zaskoczona nowym wyglądem swojej mamy, ale ogromna różnica na twarzy Katie nie jest dobrym przykładem dla młodej dziewczyny, która dopiero dorasta. Fani szybko zwrócili uwagę na fakt, pokazujący jak do tej pory aktorka dobrze opiekowała się swoją córką.

Katie Holmes powiedziała Suri, że Tom Cruise NIE JEST jej PRAWDZIWYM ojcem

Tabloid zacytował również chirurga plastycznego gwiazd, który potwierdził, że Holmes ma sporo rzeczy poprawionych w okolicach twarzy. Należy zwrócić uwagę na fakt, że chirurg opierał swoje opinie na podstawie jednego zdjęcia, które najprawdopodobniej zostało poddane obróbce graficznej.

Wygląda na to, że miała lifting twarzy, wypełniacze warg i prawdopodobnie botoks na czole, między brwiami i w okolicy oczu –  powiedziało źródło. Zmiany mogły także zajść w okolicach  jej linii żuchwy –  dodał.

Suri Cruise skończyła już 10 lat; zobaczcie, jak się zmieniła! (FOTO)

Na okładce tabloidu możemy zobaczyć zdjęcie aktorki, które z daleka wygląda jak słaba przeróbka. Na okładce Holmes wygląda na bardzo szczupłą i zmęczoną. Jej szczęka jest mocno zaznaczona, a policzki wyglądała tak, jak gdyby miały się zapaść. W przeszłości aktorka dawała do zrozumienia, że ​​nigdy nie zrobi nic z ustami.  Historia opisana w tabloidzie wygląda na wyssaną z palca. W końcu chirurgia plastyczna wymaga długiego procesu gojenia. W związku z tym Holmes nie mógł przejść pod nożem w tygodniach poprzedzających to wydarzenie, a następnie leczyć całkowicie tygodnie później.

Zauważyliście jakieś znaczące zmiany na twarzy aktorki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

SZOK! Katie Holmes rozstała się z wieloletnim partnerem Jamie Foxxem

Koszmarna prawda: to DLATEGO Katie Holmes ani słówkiem nie mówi o scjentologach

Jamie Foxx przyłapany na FLIRCIE! To jednak koniec związku z Katie Holmes?!

Katie Holmes

Katie Holmes zauważona przez fotoreporterów, gdy opuszczała siłownię. Fot.FORUM/ BACKGRID USA .

Katie Holmes razem z córką Suri łapią taksówkę w Nowym Jorku. Fot.Forum/Mega Agency.

Katie Holmes z córką Suri. Fot.Forum/Mega Agency.

Katie Holmes pokazała brzuch w krótkiej, czarnej bluzce. Fot.Forum/Mega Agency.

Katie Holmes z córką Suri. Fot.Forum/Mega Agency.

Katie Holmes pojawiła się na czerwonym dywanie w eleganckiej, długiej sukni. Fot.FORUM.

Katie Holmes razem z jej mniejszą wersją, córką  Suri Cruise w Wenecji. Fot.FORUM/BACKGRID USA .

Katie Holmes zauważona przez fotoreporterów na spacerze razem z córką Suri Cruise. dziewczyny postanowiły pozwiedzać Paryż i jego główne zabytki. Fot.Forum/Neil Warner/MEGAAGENCY.