Katie Holmes (40 l.) rozwiodła się z Tomem Cruisem (56 l.) w 2012 roku w atmosferze skandalu. Aktorka miała dość sekty scjentologicznej, do której wciągnął ją mąż. Postanowiła odejść razem z ich córką Suri, która dzisiaj ma już 13 lat. Amerykański tabloid donosi, że Katie powiedziała jej smutną prawdę o ojcu.

Suri Cruise jest coraz bardziej podobna do ojca, Toma Cruise’a (ZDJĘCIA)

Katie Holmes powiedziała córce Suri, ze Tom Cruise nie jest jej prawdziwym ojcem

Według „Star”, Katie uznała, że jej córka jest już na tyle dojrzała, że może wyznać jej prawdę. Miała dość jej ciągłych pytań o tatę.

Siedziała w łóżku i ze łzami w oczach potwierdziła to, co wszyscy wiedzieli już od dawna, że ​​Tom Cruise nigdy nie będzie dla niej prawdziwym ojcem.

Katie Holmes i Suri Cruise

Tom Cruise podobno nie widział się z córką od 2013 roku. Nie raz pojawiły się plotki o tym, że pragnął spotkania z nią, ale nie doszło to do skutku. Jak jest naprawdę, nie wiadomo. Mówi się, że sekta nie pozwala mu na kontakt z Suri, skoro nie należy już do kościoła scjentologicznego.

Tom nigdy nie spełnił się w roli taty Suri, co musi być dla niej druzgocące. Każda mała dziewczynka potrzebuje ojca – bez względu na to, ile ma lat – mówi informator.

To Jamie Foxx, obecny partner aktorki, stara się być dla Suri prawdziwym tatą.

ZOBACZ TAKŻE:

Szok! To DLATEGO Tom Cruise NIE chce zobaczyć się z córką!

Katie Holmes podzieliła się uroczym zdjęciem swojej córki. Suri Cruise jest już taka duża!

To chwyta za serce! Suri Curise BŁAGA ojca o spotkanie!

 

Suri Cruise Tom Cruise