Po bardzo publicznym związku z Tomem Cruisem, który zakończył się rozwodem w 2012 roku, Katie Holmes prawie zniknęła z reflektorów. Holmes (40 l.) i Jamie Foxx (51 l.)  po cichu zakończyli swój romans trwający sześć lat – i zrobili to wkrótce po tym, jak wzięli razem udział w Gali Met, na której wspólnie spędzili czas. MI! potwierdził, że para rozstała się w maju.

Katie Holmes w luźnych spodniach; faktycznie jest w ciąży? (ZDJĘCIA)

Katie Holmes i Jamie Foxx rozstali się po 6 latach

Katie unika zgiełku mediów i mało mówi o swoim życiu prywatnym. Plotki o rozstaniu nabrały na sile, gdy w ubiegły weekend  Jamie Foxx był widziany w klubie z wokalistką Selą Vave w Los Angeles. Tę informację potwierdził Page SixHolmes i Jamie Foxx nie wydali wspólnego oświadczenia, tak jak zrobili to Miley Cyrus i Liam Hemsworth. Para postanowiła po cichu zamknął całą sprawę. Podobno to aktorka przyznała się przyjaciołom, że już nie jest z Foxxem. Katie Holmes ujawniła tę informację podczas kolacji w nowojorskiej restauracji La Esquina.

To co robi Jamie, to jego sprawa – nie jesteśmy razem od miesięcy – miała wtedy powiedzieć Holmes.

Fanom powiedziano w kwietniu 2019 r. – na miesiąc przed ich rozpadem – że między nimi wszystko jest w porządku. „Kiedy mogą spędzać czas razem, to robią” – zdradził informator z bliskiego otoczenia pary.

Katie Holmes – historia związków aktorki

Uważa się, że Holmes i Foxx rozpoczęli związek w 2013 roku, mniej więcej rok po odejściu aktorki od Toma Cruisa. Przez sześć lat para unikała wspólnych, publicznych wystąpień i ostentacyjnych deklaracji miłości. Oficjalnie razem pojawili się na gali Clivea Davisa dopiero pięć lat później, w 2018 roku. Aktorka była wcześniej związana z aktorem Chrisem Kleinem (2000-2005) oraz Tomem Cruisem, z którym zaczęła spotykać się po kilku tygodniach od rozstania z Kleinem. W 2006 Katie urodziła córkę Suri Cruise, a tego samego roku Holmes i Cruise wzięli ślub w XV-wiecznym zamku we Włoszech. W czerwcu 2012 roku Holmes złożyła pozew o rozwód.

Nie tak dawno media spekulowały o ciąży aktorki. Fani myśleli, że para prędzej pobierze się niż rozstanie po takim czasie.

Katie Holmes Jamie Foxx

Zakochana Katie Holmes i Jamie Foxx wychodzą na siłownię. Fot.Forum/BACKGRID

Jamie Foxx u Katie Holmes wychodzą na romantyczny obiad w Los Angeles . Fot.Forum/BACKGRID 

Katie Holmes na spacerze z córką. Fot.Forum/Mega Agency

Pasowali do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Katie Holmes powiedziała Suri, że Tom Cruise NIE JEST jej PRAWDZIWYM ojcem

Jamie Foxx przyłapany na FLIRCIE! To jednak koniec związku z Katie Holmes?!

Katie Holmes zorganizowała córce urodziny. Tom Cruise się nie pojawił (ZDJĘCIA)