Książę Harry i Meghan Markle dostali zakaz od królowej, jeśli chodzi o nazywanie ich marki „Sussex Royal”. Skoro odeszli z rodziny królewskiej, nie powinni się już nią posługiwać. To był dla nich szok, bo zastrzegli już nazwę jako znak towarowy. Okazuje się jednak, że prawdopodobnie wybrnęli już z tej sytuacji i mają nową nazwę swojej marki.

Ups! Królowa KRZYŻUJE PLANY Meghan i Harry’ego – nie zarobią milionów na swojej MARCE?

Nowa nazwa marki Meghan i Harry’ego

Królowa Elżbieta nie widzi już możliwości używania przez jej wnuka i jego małżonkę nazwy Sussex Royal. Wraz z odejściem z rodziny Meghan i Harry oddali swoje królewskie tytuły. W ten sam sposób królowa zamierza pozbawić ich możliwości wykorzystywania marki, w której nazwie znajduje się słowo „Royal”.

Meghan Markle spodziewa się DZIECKA? Zrobiła to samo, co podczas pierwszej CIĄŻY

Jak donosi „Daily Mail”, stylistka i przyjaciółka Meghan, Jessica Mulroney zarejestrowała nową domenę dla znajomej pary na początku zeszłego tygodnia. Nosi ona nazwę: sussexglobalcharities.com. Wygląda na to, że nowa nazwa będzie brzmiała „Sussex Global Charities”.

Nie wiemy, dlaczego to Jessica się tym zajęła, ale być może chcieli zachować na razie nazwę marki w tajemnicy.

Meghan Markle i książę Harry ŹLE traktują swoją ochronę

Meghan ponoć nie jest zadowolona z konieczności rezygnacji ze słowa „królewski” w swoim brandzie. Według źródła Meg narzekała na to w swoim „wewnętrznym kręgu” i uważa, że ​​nie powinno to stanowić problemu. Nie jest tak, że chcą zajmować się sprzedażą koszulek i ołówków. Powiedziała, że ​​wiedzą, jakie są ich prawdziwe intencje i tylko to się liczy.

Meghan i Harry z Archiem fot. Forum/Mega Agency

Meghan i Harry z Archiem fot. Forum/BACKGRID

Meghan i Harry fot. Forum/BACKGRID