Meghan Markle i książę Harry niedawno zostali sfotografowani po długiej przerwie, kiedy wysiadali z samochodu. Żona księcia była ubrana w luźną koszulę i spodnie z wysokim stanem – po odejściu z rodziny królewskiej, w końcu może nosić, co chce. Tego dnia wykonała gest, przez który pojawiły się plotki o drugiej ciąży.

Meghan Markle już ma w NOSIE dress code! Pokazuje DEKOLT, włosy zostawia na LUZIE (ZDJĘCIA)

Meghan Markle jest w drugiej ciąży?

Kiedy Meghan była w pierwszej ciąży, zaledwie kilka godzin przed jej ogłoszeniem, została sfotografowana, gdy zasłaniała swój brzuch dużą teczką. Wtedy już od paru tygodni plotkowano, że spodziewa się dziecka – doniesienia potwierdziły się. Podczas ich wizyty w Australii, widać było niewielkie krągłości Meghan.

Ups! Królowa KRZYŻUJE PLANY Meghan i Harry’ego – nie zarobią milionów na swojej MARCE?

Czy tym razem też tak będzie? Na ostatnich zdjęciach żona Harry’ego również próbuje zasłonić brzuch torbą na laptop. Pech chciał, że fotograf uchwycił ją również z innej perspektywy. Wprawdzie nie widać dokładnie powiększonego brzuszka, ale skutecznie mogły go zamaskować spodnie i luźna koszula.

Meghan Markle i książę Harry ŹLE traktują swoją ochronę

Meghan i Harry spodziewają się dziecka? Może to dlatego zrezygnowali z pełnienia królewskich obowiązków, bo chcą je wychować z dala od świateł reflektorów?

Meghan Markle zasłania brzuch, gdy wysiada z samolotu fot. Forum/BACKGRID

Meghan Markle zasłania brzuch, gdy wysiada z samolotu fot. Forum/BACKGRID

Meghan Markle zasłania brzuch, gdy wysiada z samolotu fot. Forum/BACKGRID