Meghan Markle i książę Harry zdecydowali, że odłączają się do rodziny królewskiej i chcą żyć na własny rachunek, mieszkając w Kanadzie. Niestety, są tak rozpoznawalni, że nie mogą poruszać się bez ochrony. Podobno jednak nie traktują jej z należytym szacunkiem. Wykorzystują jej członków do wykonywania zadań, które nie leżą w ich obowiązkach.

Brad Pitt żartuje sobie z Meghan Markle i Księcia Harry’ego na BAFTA 2020. Wiedzieliście, że ma takie poczucie humoru?

Meghan Markle i książę Harry wykorzystują swoich ochroniarzy

Parze została zapewniona ochrona, aby w nowym miejscu mogli czuć się bezpiecznie. Jeden z informatorów zdradził jednak The Sun, że Meghan i Harry źle traktują jej członków. Zwyczajnie wysługują się nimi.

Otrzymują zadania służbowe, takie jak kupowanie dań na wynos i artykułów spożywczych. Są funkcjonariuszami ochrony i powinni zajmować się tylko tym, a nie załatwiać sprawy. Jest to niebezpieczne, ponieważ gdyby coś się wydarzyło, nie byłoby dobrze, gdyby któryś z nich załatwiał coś czy kupował kawę. To im by się dostało od przełożonych, gdyby znaleźli się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie.

Meghan Markle ZOSTAWI księcia Harry’ego w ciągu PIĘCIU lat

Rzecznik Meghan i Harry’ego odmówił komentarza w tej sprawie. Parą zajmuje się aż 15 ochroniarzy, mają też gosposię, więc nie powinni dawać im dodatkowych obowiązków.

Harry GROZI paparazzi, którzy robili zdjęcia Meghan i Archiemu na spacerze

 

Meghan Markle i książę Harry z Archiem na meczu polo fot. Forum/Mega Agency

Meghan Markle i książę Harry fot. Forum/REUTERS