Przyjęło się, że członkowie rodziny królewskiej co roku wysyłają oficjalne kartki świąteczne, na których pozują całą rodziną – stało się to swego rodzaju tradycją. Nie inaczej mogło być i w tym roku. Do sieci wyciekło tegoroczne zdjęcie rodziny Cambridge. Księżna Kate z mężem i trójką pociech uśmiechnięci od ucha do ucha przesyłają życzenia. Co napisali?

Kate Middleton po emisji „The Crown” poprosiła o dodatkową ochronę

Świąteczna karta rodziny Cambridge

Życie każdego członka rodziny królewskiej jest bacznie obserwowane przez fanów. Kate Middleton jest doskonały przykładem tego, jak powinna wyglądać księżniczka w XXI wieku. Od kiedy wybuchła pandemia koronawirusa książę William wraz z żoną zdecydowanie rzadziej pojawiają się publicznie. Mimo to królewska para nie zrezygnowała z pełnienia swoich obowiązków i teraz chętniej udzielają wywiadów.

Kate Middleton zaliczyła WPADKĘ. Ma problemy z pisownią?

Każdego roku pałac królewski pieczołowicie przygotowuje się do świąt. Członkowie rodziny królewskiej wysyłają poddanym na święta rodzinne kartki z życzeniami. Do sieci wyciekło tegoroczne zdjęcie rodziny Cambridge.

Na zdjęciu widzimy księcia Williama w towarzystwie żony i trójki pociech. Całą rodziną pozują na tle drewna. Każde z nich ma na sobie podobne kolorystycznie, zimowe ubranie. Uśmiechają się od ucha do ucha. Całą uwagę skradł najmniejszy członek rodziny usadowiony pomiędzy rodzicami – mały Louis.

Księżniczka Charlotte siedzi na kolanach mamy a najstarszy z rodzeństwa, książę George znajduje się najbliżej ojca.

Świąteczna kartka rodziny Cambridge.

Świąteczna kartka rodziny Cambridge. Fot.Facebook/Royalty 101- Past and Present.

Każdego roku rodzina musi zdecydować, jakie życzenia chcą przesłać poddanym. W tym roku książę William i Kate postanowili, że pokażą swoje uznanie dla wszystkich pracowników służby zdrowia, którzy na pierwszej linii walczą z pandemią.

Nie jesteśmy w stanie podziękować Wam za całe poświęcenie, jakie musieliście ponieść w tym roku. Zawsze będziemy wdzięczni – czytamy.

Rodzina jak z obrazka?

Jak Wam się podoba?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle i Harry nie odwiedzą rodziny królewskiej na święta: „Boją się konfrontacji z królową”

„Oszczędna” Kate Middleton w TRZECH płaszczach w ciągu dwóch dni. Stylowa?

Pracownik sklepu opisał zabawną historię z udziałem Meghan i Harry’ego. Przyszli kupić choinkę

Księżniczka Charlotte i książę George idą do szkoły

księżniczka Charlotte, książę George, fot. FORUM.

Książę William i księżna Kate w eleganckich płaszczach.

Księżna Kate, książę William, fot. FORUM.

Książę William i Księżna Kate z dziećmi na oficjalnym wystąpieniu.

Książę William z Księżną Kate i dziećmi, fot.Forum/BACKGRID UK.