Kate Middleton jest jedną z najlepiej wykształconych kobiet w brytyjskiej rodzinie królewskiej, a w dniu, w którym William zostanie królem, księżna Cambridge stanie się pierwszą w historii Wielkiej Brytanii żoną władcy, która ukończyła wyższe studia. Te jednak nie uchroniły ulubienicy monarchistów przed językową wpadką.

„Oszczędna” Kate Middleton w TRZECH płaszczach w ciągu dwóch dni. Stylowa?

 

Kate Middleton i błąd ortograficzny

Książęca para odbywa właśnie podróż po Wielkiej Brytanii, aby podziękować poddanym za ich ciężką pracę w dobie koronawirusa. Na wyprawę dookoła kraju Kate i William udali się pociągiem królowej, w związku z tym postanowili złożyć świąteczne życzenia pracownikom kolei. Tu jednak pojawił się problem.

 

Na pamiątkowej tablicy księżna napisała słowa wdzięczności i otuchy. Fani książęcej pary szybko wychwycili, że nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Kate Middleton PO RAZ DRUGI w kwiecistej sukience. Nie zapomniała o maseczce

„Dziękujemy pracownikom odpowiedzialnym za utrzymanie ruchu w całym kraju w tym trudnym roku. Życzymy wszystkim wesołych świąt, William i Catherine – brzmiał napis.

Zdjęcie pamiątkowej tablicy z życzeniami nakreślonymi elegancką kursywą znalazły się na profilu Pałacu Kensington. Obserwatorzy natychmiast zauważyli, że choć transkrypcja odręcznego napisu została wykonana prawidłowo, to na zdjęciu oryginalnej inskrypcji można zauważyć, że w słowie „kraj” (ang. country) wyraźnie brakuje litery „n”.

Kate Middleton pomaga wolontariuszom w sukience za 9 tysięcy złotych

Myślicie, że błąd wynika z pośpiechu? Gdyby okazało się, że żona przyszłego władcy Zjednoczonego Królestwa nie wie, jak się pisze kraj, Kate mogłaby mieć poważne problemy.

 

Kate Middleton z dziwną torebką, fot. Forum

Kate Middleton z dziwną torebką, fot. Pool / Zuma Press / Forum

Kate Middleton i książę William

Kate Middleton i książę William, fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum