Meghan Markle (42 l.) dawno nie wyglądała tak… casualowo. Pani Sussex w czarnej stylizacji wyglądała szykownie i stylowo. Czarne leginsy 7/8 połączyła z czarnym kardiganem i butami New Balance, model 327. Te same buty są aktualnie na wyprzedaży i kosztują ok. 329 złotych.

Meghan Markle została sfotografowana w okolicy Montecito na spacerze. Zielona czapka z daszkiem to „reklamówka”, której nie można kupić. Pochodzi ona z charytatywnego Turnieju Tenisowego dla Maluchów im. George’a Zajfena.

Szczuplutka Meghan Markle – cała na biało

Internetowi detektywi zauważyli, że Meghan Markle miała także etui na iPhone Bottegi Venety, który kosztuje ok 1000 złotych za skórzaną wersję. Gumową można kupić za ok. 450 złotych. A także okulary przeciwsłoneczne niszowej marki Krewe z pokrytymi 24-karatowym złotem zausznikami. Koszt ok. 1600 złotych.

Meghan Markle na sportowo

Małżonka księcia Harry’ego nie mogła zapomnieć też o czymś bardziej luksusowym, czyli bransoletce Cartier „Love Bracelet”, która kosztuje ok. 25,000 złotych i zegarku Cartier. Złoty zegarek należał wcześniej do księżnej Diany, co sprawia, że jego wartość wzrosła niewyobrażalnie. Standardowy model „Tank” ze złota to koszt ok. 120,000 złotych.

Meghan Markle wybrała się na mecz w biżuterii za ok. 300,000 złotych

Meghan Markle włosy spięła w niesforny warkocz, który nadał całości jeszcze bardziej casualowego, luźnego smaczku. Jak wam się podoba księżna w tej wersji?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: