Podczas imprezy „Thriller Night Halloween Party” z okazji 40. rocznicy kultowego albumu i singla Michaela Jacksona, 25-letni syn nieżyjącego już Króla Popu otworzył się na temat wielkiej tęsknoty za swoim ojcem, którego już nie ma od ponad dekady.

56-letnia Janet Jackson zachwyca na czerwonym dywanie

Myślę o nim każdego dnia […] W życiu jest wiele zawiłości, o których rodzice uczą swoje dzieci, więc bez tego jest trochę zamieszania. A także, to wielka spuścizna do podtrzymania, wiesz? Byłoby wspaniale, gdybym wiedział jak on chciałby, żeby to zostało podtrzymane. W ten sposób myślę o nim każdego dnia, wyznał Prince Jackson.

Prince Jackson dodał, że regularnie słucha muzyki swojego taty, mówiąc, że tak wiele jest jego osobowości, tak wiele z niego, jest w jego muzyce.

Najstarszy syn wspomina Michaela Jacksona

Rodzina Jacksonów co roku organizuje imprezę Halloweenową w celu zebrania funduszy na swoje organizacje charytatywne – Heal Los Angeles Foundation i DeeDee Jackson Foundation.

Dzieci Michaela Jacksona na premierze musicalu i ich TACIE

Mamy różne cele w naszych misjach, ale zasadniczo jesteśmy tutaj, aby leczyć społeczność w każdy możliwy sposób, wyznał Prince o rodzinnych przedsięwzięciach.

Na evencie halloweenowym pojawili się m.in. członkowie rodziny Jacksonów, Paris Jackson, Bigi Jackson, aktor i przyjaciel rodziny Chris Tucker czy osobowość telewizyjna Steve Harvey.