„MJ: The Musical” miał właśnie swoją premierę, na której pojawiło się wiele gwiazd, w tym cała trójka dzieci Michaela Jacksona – Paris, Prince i Bigi znany fanom jako Blanket.

Kim są prawdziwi rodzice dzieci Michaela Jacksona?

Dzieci Michaela Jacksona dziś

23-letnia Paris Jackson, 24-letni Prince Jackson i 19-letni Bigi Jackson (urodzony jako Prince Michael Jackson II i wcześniej znany jako Blanket) byli widocznie szczęśliwi podczas nowojorskiej premiery. Na evencie ku zaskoczeniu mediów pojawił się również Bigi, który rzadko pojawia się publicznie.

Podczas musicalu widziano, jak Paris śpiewała podczas emocjonalnego duetu do piosenki „I’ll Be There” w pierwszym akcie sshow. Słynna piosenka Jackson 5 została wykonana przez aktorkę Ayanę George jako matriarchę Katherine Jackson i Christiana Wilsona jako „Małego Michael”.

Wzruszające i piękne show

Ponadto amerykańskie media donoszą, że Paris była widziana, jak ocierała łzy wzruszenia podczas przedstawienia, przytulając się do jednego z braci.

Blanket Jackson to najmłodszy syn króla popu. Dziś ma 19 lat i właśnie udzielił pierwszego wywiadu

Niestety cała trójka wyszła z teatru (ze względów bezpieczeństwa) zanim kurtyna opadła na scenę i zostały zapalone światła. Musical doczekał się bardzo ciepłego przyjęcia i owacji na stojąco

Paris opublikowała później na Instagram Stories zdjęcia z Princem (24 lata) i jej kuzynem TJ Jacksonem, ale Bigi niestety nie pojaw się w jej relacjach.

Fot. CAITLIN OCHS / Reuters / Forum

Prince Jackson i Paris Jackson Fot: CAITLIN OCHS / Reuters / Forum