Gdyby Król Popu przedwcześnie nie zmarł w 2009 roku skończyłby 65 lat! Z tej okazji w Las Vegas pojawili się synowie Michaela Jacksona, którzy rzadko pokazują się publicznie. Dwaj synowie Michaela Jacksona – Prince Jackson (26 l.) i Blanket „Bigi” Jackson (21 l.) razem z fanami świętowali urodziny ojca.

Paris Jackson opublikowała wyjątkowe zdjęcie z ojcem

Fotografowie uchwycili Prince’a i Blanketa rozmawiających z gośćmi Mandalay Bay Resort and Casino po pokazie wielkiego show Michaela Jacksona – ONE Cirque du Soleil.

Michael dzielił Prince’a i Paris ze swoją byłą żoną Debbie Rowe, z którą był żonaty od listopada 1996 do kwietnia 2000. 13-krotny zwycięzca nagrody Grammy wyznał w filmie dokumentalnym „Living with Michael Jackson” z 2003 roku, że do poczęcia Blanketa wykorzystał surogatkę. Tożsamość kobiety nie jest znana.

Paris Jackson składa życzenia Michaelowi Jacksonowi

Zaś Paris Jackson (25 l.) opublikowała w social mediach wideo, w którym składa mu życzenia. Córka artysty wyznała, że Michael Jackson nie lubił, gdy pamiętano o jego urodzinach. Podobno nie lubił, gdy robiono z tego aferę, nie lubił tego zainteresowania. Paris Jackson wspomniała również swojego sławnego ojca podczas koncertu w Las Colonias Park w Grand Junction (Kolorado).

Dziennikarz BBC oskarżony o śmierć Michaela Jacksona

Włożył 50 lat krwi, potu i łez, miłości i pasji w robienie tego, co robił, dzięki czemu mogę stanąć przed wami na scenie i krzyczeć do mikrofonu […] Więc zawdzięczam mu wszystko, powiedziała Paris Jackson przed entuzjastyczną publicznością.