Paris Jackson (24 l.) pierwszy raz od dawna opowiedziała o szczegółach ojcostwa Michaela Jacksona. Córka króla popu opowiedziała w rozmowie z amerykańskim serwisem PopSugar o niektórych lekcjach, jakie zaszczepił w niej słynny ojciec, zanim zmarł w 2009 roku.

Dorosłe dzieci Michaela Jacksona na musicalu o tacie

Paris Jackson PIERWSZY RAZ tak szczerze o Michaelu Jacksonie

Wychowywał mnie miłośnik wolnej miłości, hipisowski facet, co więcej nauczył nas, że piękno pochodzi z wnętrza – i do dziś w to wierzę – wyznała Paris.

Paris powiedziała również, że jej ulubionym sposobem wyrażania siebie są liczne kolczyki i tatuaże, z których większość nie ma szczególnego znaczenia, przyznała, ale ostatnie lata w branży modowej i rozrywkowej sprawiły, że doceniła kunszt makijażu.

Paris Jackson wyznała czego nauczył ją ojciec

Wszystkie doświadczenia, które miałam w ciągu ostatnich kilku lat, doprowadziły mnie do tego punktu […] Doceniam artyzm, który się za tym kryje – dodała.

Dziennikarz BBC oskarżony o śmierć Michaela Jacksona

Wyznała również, że ​​dorastanie w oczach opinii publicznej jako część jednej z najbardziej znanych rodzin w branży rozrywkowej doprowadziło ją do skomplikowanego związku z pięknem.

Niedawno nauczyłam się, jak sobie z tym wszystkim radzić, praktykując miłość do siebie i afirmacje oraz zanurzając się głębiej w moje życie duchowe – powiedziała.

Paris Jackson wystąpi w filmie w NIETYPOWEJ roli. Zagra… Jezusa!

Paris Jackson w różowej sukience

Paris Jackson/fot. Forum

Prince Jackson and Paris Jackson / Reuters / Forum

Paris Jackson and boyfriend Gabriel Glenn Backgrid USA / Forum

Paris Jackson wyruszyła w trasę koncertową z chłopakiem. Publiczność jest nią zachwycona

91st Academy Awards – Vanity Fair – Beverly Hills, California, U.S., February 24, 2019 – Paris Jackson. REUTERS/Danny Moloshok

Pictured: Paris Jackson, Gabriel Glenn