Salma Hayek pojawiła się na okładce Vogue Mexico w towarzystwie swojej 14-letniej córki Valentiny Pinoult, którą dzieli z multimiliarderem François-Henrim Pinaultem. Obie panie pojawiły się na okładce w projektach Gucci.

Seksowna Salma Hayek z mężem multimiliarderem u boku

Córka Salma Hayek

We wspólnym wywiadzie, który został przeprowadzony w języku hiszpańskim, duet otworzył się na temat pracy, mody i nie tylko. „Walczymy o ubrania, ponieważ ona zabiera wszystko z mojej szafy”, wyznała Salma Hayek.

Odkąd była mała, nigdy nie pozwalała mi wybierać swoich ubrań i zawsze mi się to podobało – powiedziała w rozmowie aktorka.

Piękna 14-letnia

Valentina dodała, że ​​nie przykłada zbytniej wagi do markowych etykiet. „Prawda jest taka, że ​​jeśli chodzi o ubrania, to uwielbiam jej, ale generalnie zawsze noszę to, co lubię. Ledwie zauważam markę”, wyznała Valentina, której tata jest właścicielem takich marek jak: Gucci, Yves Saint-Laurent, Bottega Veneta, Balenciaga, Boucheron, Alexander McQueen czy Stella McCartney).

Salma Hayek, „moje piersi rosną same”

Valentina wyznała, że podobnie jak jej mama chce zostać aktorką, a nawet reżyserką. Z takimi rodzicami wejście do świata Hollywood na pewno nie będzie trudne.

Salma Hayek Fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Salma Hayek Fot. Christopher Polk / Zuma Press / Forum

Salma Hayek świętuje 54 urodziny.

Salma Hayek świętuje 54 urodziny. Fot.Instagram:salmahayek.