Bradley Cooper (48 l.) pochwalił się swoją 6-letnią córką Lea de Seine. Mała blondyneczka uśmiechała się i pozowała przed paparazzi. Wielkie niebieskie oczy to na pewno genetyczny prezent od tatusia, a reszta urody? Jak myślicie? Wideo znajduje się poniżej.

Będzie 4. część „Kac Vegas”? Bradley Cooper odpowiada

Urocza para pojawiła się na czerwonym dywanie we wtorkowy wieczór na premierze jego najnowszego filmu „Maestro”. Aktor wyglądał nie niezwykle szczęśliwego,  promieniał od ucha do ucha, gdy wraz z córeczką pozował przed kamerami w Academy Museum of Motion Pictures w Los Angeles.

Bradley Cooper i Lea de Seine

Dziewięciokrotnie nominowany do Oscara aktor wraz z córką, którą dzieli ze swoją byłą ukochaną, rosyjską modelką Iriną Shayk, trzymali się za ręce. Zdjęciami z czerwonego dywanu swojej pięknej rodzinki pochwaliła się na Instagramie Irina Shayk, „Taka dumna, tatuś i Lea”.

Bradley Cooper i Gigi Hadid podsycają plotki o romansie

Choć aktor woli trzymać swoje życie osobiste z dala od opinii publicznej, już wcześniej opowiedział otwarcie o swoich doświadczeniach z ojcostwem, „Bycie ojcem pozwoliło mi spojrzeć na życie w nowym świetle”.

Zobaczcie galerię zdjęć poniżej: