Bradley Cooper(49 l.), który ma szansę na tegorocznego Oscara, przyznał, że miał trudności z poczuciem więzi i miłości do córki Lei (6 l.), którą dzieli z rosyjską modelką Iriną Shayk.

Gwiazdor hitowego filmu „Maestro” pojawił się w poniedziałek w podcaście aktora Daxa Sheparda „Armchair Expert” i opowiedział o swoim rozwoju jako ojca. Bradley Cooper wyjaśnił, że przez pierwsze kilka miesięcy życia Lei nie rozumiał, powiedzenia innych rodziców, „Umarłbym w sekundę za moje dziecko”.

Bradley Cooper i Gigi Hadid zakochani!

Przez pierwsze osiem miesięcy – nawet nie wiedziałem, czy naprawdę kocham to dziecko […] To jest. To jest fajne. Patrzyłem, jak to coś się zmienia […] Takie jest moje doświadczenie. Jestem tym zafascynowany. Uwielbiałem się nim opiekować. Ale czy zginąłbym, gdyby ktoś przyszedł z bronią?

Bradley Cooper, Lea de Seine

Bradley Cooper i jego miłość do córki

Bradley Cooper wyznał wkrótce potem, że od jej narodzin starał się być lepszym człowiekiem, aby „wyrządzić jak najmniej szkody [swojej] córce”.

Bradley Cooper z mamą na czerwonym dywanie

Aktor wyznał również, że nie jest pewien czy byłby dzisiaj wśród żywych, gdyby nie narodziny córki. Aktor zmagał się z wieloma problemami, w tym alkoholowymi. Bradley Cooper mimo rozstania z Iriną Shayk, tworzy z nią wspaniały związek rodzicielski. Była para stara się spędzać jak najwięcej czasu razem z córką. Mimo, że nie są razem, spędzają wspólnie wakacje, a nawet zostali sfotografowani, gdy wspólnie zbierali cukierki z Leą w Halloween.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

 

cooper34