Irina Shayk (34 l.) od kiedy rozstała się z Bradleyem Cooperem jest samotną matką. Modelka w jednym z wywiadów przyznała, że ciężko jest jej pogodzić wychowywanie córki z pracą, ale jak widać – doskonale sobie radzi. Często wychodzi na spacery z Leą i nie straszna im żadna pogoda, gdy mają siebie.

Irina Shayk na imprezie Vogue’a odsłoniła nogi i pośladki. Zrobiła sobie tam zdjęcie z Bradleyem Cooperem! (ZDJĘCIA)

Irina Shayk z córką Leą spaceruje w deszczu

Irina i Bradley zerwali w zeszłym roku. Wydarzyło się to niedługo po wybuchu plotek o romansie aktora z Lady Gagą. Para musi dzielić się opieką nad córką Leą i zapewne dla niej postanowili rozstać się w zgodzie.

Lady Gaga wyznała prawdę o relacji z Bradleyem Cooperem! „Oszukaliśmy wszystkich”

Irina została przyłapana na ulicach Nowego Jorku. Modelka ubrała na siebie kremowy płaszcz, który miał futrzane elementy, spod niego wystawał golf. Połączyła go ze stonowanym dołem, na który składały się obcisłe, czarne spodnie i ciężkie motocyklowe buty. Mimo deszczu Shayk założyła okulary przeciwsłoneczne, które najprawdopodobniej chroniły ją przed wścibskimi fotoreporterami.

Mała Lea ma niecałe 3 latka, a już wiadomo że uwielbia się stroić. Ciekawe, czy tak jak córka Kim Kardashian – North, Lea sama wybiera swoje stylizacje? Tego dnia dziewczynka miała na sobie uroczą spódnicę z tiulu w kolorze niebieskim. Mama dobrała do jej stylizacji ciepłą kurtkę i różowy szalik. Lea cały czas trzymała w dłoni parasolkę w Myszkę Miki.

Co za PUPA! Irina Shayk w BIKINI na wakacjach z córką

Irina tego dnia wyglądała na przeszczęśliwą i nawet okropna pogoda nie popsuła jej humoru. Przez cały czas promiennie się uśmiechała trzymając córkę za rękę.

Irina Shayk z córką

Fot.Forum/Backgrid USA

Córka Iriny Shayk

Lea, córka Iriny Shayk i Bradleya Coopera. Fot.Forum/Backgrid USA

ZOBACZ WIĘCEJ:

Irina Shayk pierwszy raz o ROZSTANIU z Bradleyem Cooperem. Opowiedziała o życiu bez niego

Irina na spacerze z córką. 2-letnia Lea ma kurteczkę, o którą każdy dorosły zabiega

Bradley Cooper FLIRTUJE z tą śliczną aktorką? Niektórzy twierdzą, że jest ładniejsza od Iriny Shayk! (ZDJĘCIA)

Irina Shayk z córką

Fot.Forum/Backgrid USA

Córka Iriny Shayk

Fot.Forum/Backgrid USA

Córka Iriny Shayk

Fot.Forum/Backgrid USA