Niedawno Irina Shayk została zauważona, gdy obejmowała swojego byłego, Bradleya Coopera, podczas spaceru po Nowym Jorku razem z córką, 5-letnią Leą. Podobno dwójka rozważała powrót do siebie, mimo, że ich związek zakończył się 3 lata wcześniej.

Anna Wintour zeswatała Bradley’a Coopera – nie zgadniecie z kim

Zarówno Irina, jak i Bradley skupili się na wspólnym wychowywaniu córki. Osoba bliska parze wyznała niedawno amerykańskiemu Page Six, że: „To był prawdziwy wypad rodzinny i rozważają powrót do siebie”.

Źródło poinformowało również publikację, że Irina, „chciałaby, aby jej córka miała rodzeństwo, dodając, że modelka i aktor, od rozstania nie związali się z nikim innym na poważnie i oboje chcą mieć kolejne dzieci.

Mała Lea Cooper

Zaś wczoraj Irina Shayk została zauważona podczas spaceru ze swoją 5-letnią córką Leą w Nowym Jorku. 36-letnia supermodelka trzymała córkę za rękę, gdy szły razem przez tętniące życiem miasto.

To jest widok! Bradley Cooper i Leonardo DiCaprio na US Open

Trzeba przyznać, że 5-latka jest wyjątkowo ładnym dzieckiem. Nic dziwnego, wygrała w loterii genowej, mając takich atrakcyjnych rodziców. Mała blondyneczka jest według nas podobna bardziej do Bradley’a Coopera, niż do Iriny Shayk. A wy jak myślicie?

Sonda

poll-violet

Do którego z rodziców podobna jest bardziej Lea Cooper?