Kylie Jenner (22 l.) jest najmłodszą miliarderką na świecie, więc pewnie wiele osób myśli, że jej posiłki to tylko najdroższe rarytasy. Okazuje się, że wcale tak nie jest. Celebrytka ma swoje ulubione, dość zwyczajne dania i tak, jak my wszyscy, czasem ulega pokusom, aby zjeść coś niekoniecznie zdrowego. Jak wygląda jej dieta?

Stormi skończyła DWA latka. Kylie Jenner pokazała jej niepublikowane zdjęcia

Dieta Kylie Jenner

Kylie dla Harpers Bazaar zdradziła, co je w ciągu dnia. Jak wygląda jej śniadanie? Zazwyczaj jest to sok z selera, który pije także Jennifer Aniston – pomaga on w zachowaniu młodej i pięknej skóry. Często pierwszy posiłek dnia je razem ze swoją córeczką Stormi. Ulubioną rzeczą dziewczynki są bajgle. Oprócz tego na śniadanie wybierają owoce, takie jak jagody, uwielbiają też bekon z indyka. Kylie pije kawę latte z lodami waniliowymi i mlekiem owsianym.

View this post on Instagram

a love without limits ✨

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

A jak wygląda obiad Kylie Jenner?

Na obiad celebrytka często je kurczaka z cytryną i warzywami, tacos, ale nie ma tu reguły. Kiedy podróżuje, zamawia sałatkę z jarmużem i jalapeños.

Kylie przyznała, że jej ulubionym „cheat mealem” jest podwójny cheeseburger z krążkami cebulowymi, czasem do tego zamawia jeszcze frytki i colę. Nie mogła się temu oprzeć szczególnie, gdy była ciąży!

View this post on Instagram

🥖🍴

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Gwiazda ma też swój sposób na to, aby uniknąć wieczornego podjadania. Kroi sobie jabłko i kładzie się wygodnie w łóżku, aby już nie chciało jej się schodzić do kuchni.

View this post on Instagram

blueberries for breakfast

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Kylie Jenner

Kylie Jenner fot. Forum/Backgrid USA

Travis Scott,Kylie Jenner/ fot. Forum/Backgrid USA