Mindy Kaling (43 l.) uważa bieganie, spacery (hiking) i trening siłowy odpowiadają za jej metamorfozę. Aktorka i producentka, która obecnie „w zasadzie żyje” w strojach do ćwiczeń, powiedziała w rozmowie z magazynem People, że w tym roku „bardzo zaangażowała się” w fitness.

Mindy Kaling zachwyciła nową sylwetką na Oscarach

Po prostu powtarzam sobie, że muszę zrobić w zasadzie 30 kilometrów tygodniowo spacerując lub biegając. I to było dla mnie niezwykle pomocne […] Trudno jest z dwójką dzieci, [ale] budzę się naprawdę wcześnie i dopasowuję się do tego, wyznała w wywiadzie.

Mindy Kaling powiedziała również, że czuje się bardziej pewna siebie niż kiedykolwiek po tym, jak priorytetowo potraktowała swoje zdrowie i kondycję.

Jak Mindy Kaling zrzuciła 20 kilogramów?

Obecnie czuję się naprawdę pewnie w swoim ciele, czego niestety nie mogłam powiedzieć przez całe życie […] Czuję się świetnie […] Wiem, że ludzie naprawdę interesują się moim ciałem i zmianami w nim zachodzącymi, i myślę, że to mi pochlebia. Czasami to tylko trochę za dużo, dodała.

Odmieniona Mindy Kaling chwali się szczupłym ciałem

Mindy Kaling, która jest oskarżana o stosowanie kontrowersyjnego preparatu odchudzającego, powiedziała, że po prostu „je mniej”.