Khloé Kardashian (39 l.) opowiedziała w podkaście „She MD” jak schudła niemal 40 kilogramów po narodzinach córki True w 2018 roku. Gwiazda reality show „The Kardashians” wyjaśniła, że ​​zmiany stylu życia i diety, których nauczyła się przed zajściem w ciążę.

Zobacz Khloe Kardashian bez makijażu

Ułatwiły jej zrzucenie zbędnych kilogramów, ponieważ po porodzie ważyła ponad 90 kilogramów. Dziś mierząca 174 centymetry celebrytka waży 55 kilogramów.

Wyrzuciłam z diety wszystkie słodkie napoje […] Stopniowo eliminowałam różne rzeczy. Robiłam to przez tydzień, a potem wyrzuciłam kolejną jedną rzecz, bo uświadomiłam sobie, że gdy byłam młodsza, stosowałam każdą dietę pod słońcem […] Treningi zajęły mi dużo czasu, a kiedy zaszłam w ciążę z True, po porodzie ważyłam 95 kilogramów, wyjaśniła.

Khloe Kardashian na początku kariery

Khloé Kardashian schudła 40 kilogramów

W podkaście Kardashian przyznała, że ​​dieta i odchudzanie nigdy nie przychodziły jej łatwo, ponieważ „przez większość życia miała nadwagę”. Ponadto wyznała, że przez lata utknęła w toksycznym cyklu „zajadania emocji”, często objadając się niezdrowym jedzeniem, a potem płacząc z powodu swoich wyborów.

Byłam smutna, więc znowu potrzebowałam lodów. To był ten szalony, powtarzalny cykl.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

khloe-kardashian-schudla-20-kg-ile-wazy-teraz_62d9b4ff