Jennifer Garner (48 l.), była żona Bena Afflecka i jedna z najbardziej lubianych gwiazd Ameryki, podczas kwarantanny wywołała plotki o tym, że jest w ciąży.

Zobacz też: Marcela Leszczak zdradziła, ile PRZYTYŁA na kwarantannie. „Zaczynam jeździć na rowerze”

Aktorka, która od dłuższego czasu spotyka się z biznesmenem, Johnem Millerem, ma czworo dzieci z małżeństwa z Benem Affleckiem. Jenn jest oddaną matką i poświęca swej rodzinie mnóstwo czasu, angażuje się w wychowanie córek i najmłodszego syna na każdym kroku. Jako świetna matka, która ogarnia dość liczną gromadkę, z pewnością poradziłaby sobie z jeszcze jedną pociechą.

Wygląda jednak na to, że za krągłościami Jennifer Garner nie stoi ciąża, ale apetyt, który najwyraźniej dopisywał Jenn podczas kwarantanny.

Gwiazda była zawsze chwalona za to, że mając bardzo napięty grafik potrafi zadbać o zbilansowaną, zdrową dietę. W artykułach na temat stylu życia Garner wypisywano zdrowe potrawy, szejki proteinowe i sałatki, którymi zajada się Jenn. Ostatnio jednak paparazzi dość często widywali aktorkę wychodzącą z fast foodowej sieciówki – wygląda na to, że Garner zaczęła się wspierać przetworzonym, niezdrowym jedzeniem.

Zobacz też: Kourtney Kardashian PRZYTYŁA na kwarantannie i jest dumna z wyglądu swojego ciała

Od kilku tygodni Jennifer Garner wytrwale ćwiczy, biega i trenuje. Zdaje się, że poczuła, iż pora wrócić do zdrowych nawyków.

Jennifer Garner

Jennifer Garner, fot. X17online.com / X17 / Forum

Jennifer Garner przytyła na kwarantannie

Jennifer Garner przytyła na kwarantannie, fot. X17online.com / X17 / Forum

Jennifer Garner przytyła na kwarantannie

Jennifer Garner przytyła na kwarantannieJuliano / X17 / Forum

Jennifer Garner w listopadzie 2018 roku

Jennifer Garner w listopadzie 2018 roku, DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum

Jennifer Garner, październik 2018

Jennifer Garner, październik 2018, fot. MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum