Księżna Kate sprawia wrażenie ciepłej i dobrej osoby, jednak jest również twarda i wie czego chce. Te cechy w końcu nie muszą się wykluczać, prawda? Królewska ekspertka, Valentine Low powiedziała w ekskluzywnym wywiadzie dla Page Six, że księżna Kate jest „twardsza”, niż się wszystkim wydaje.

Wow! Księżna Kate w stylu księżnej Diany z lat 80.

Co ciekawe, za kulisami jest o wiele bardziej stanowcza, o wiele twardsza, niż nam się wydaje […] Ona jest ładną kobietą, ładnie się ubiera, ładnie uśmiecha, zajmuje się niekontrowersyjnymi akcjami charytatywnymi […] Wiesz, oni myślą, że jest trochę mdła, powiedziała Low, autorka książki „Courtiers”.

Valentine Low powiedziała, że jeden przykład nieustępliwości księżnej Walii miał miejsce po mocnym wywiadzie księcia Harry’ego i Meghan Markle z Oprah Winfrey, który wyemitowano w marcu 2021 roku.

Księżna Kate to „twarda sztuka”

Podczas wywiadu z Oprah Winfrey wyszły na jaw informacje na temat rzekomego rasizmu rodziny królewskiej, a także tego, że księżna Walii ponoć doprowadziła Meghan Markle do płaczu na chwilę przed ślubem.

Valentine Low powiedziała w rozmowie z Page Six, że Jean-Christophe Gray, nowo mianowany prywatny sekretarz księcia Williama, wymyślił pamiętną kwestię „wspomnienia mogą się różnić” w oświadczeniu, co sugeruje, że Pałac nie zgadzał się co do tego, co zostało powiedziane na wizji.

Księżna Kate zaliczyła stylizacyjną wpadkę

W innych [królewskich] domach byli ludzie, którzy uważali, że to zantagonizuje Harry’ego i Meghan i źle się skończy […] Ale to Kate naprawdę mocno argumentowała, by mocno zaznaczyć stanowisko brytyjskiej rodziny królewskiej”, dodała Low.

Księżna Kate chciała, aby ta kwestia pozostała w oświadczeniu, aby wersja wydarzeń przedstawiona przez Markle i Harry’ego nie została zaakceptowana jako prawdziwa. Podobno księżna Kate doskonale zdaje sobie sprawę, że „pewnego dnia zostanie królową” i „bardzo ostrożnie myśli o długoterminowym bezpieczeństwie, sile i stabilności rodziny królewskiej jako instytucji”.