Meghan Markle i książę Harry oficjalnie 31 marca opuścili rodzinę królewską. Jak podaje portal „People” już następnego dnia biuro pary książęcej Sussexc było nieczynne.

Dziękuje bardzo za wiadomość e-mail. Biuro księcia i księżnej Sussex zostało już zamknięte – tak brzmi teraz ich automatyczna odpowiedź.

Meghan i Harry zwolnili swoich pracowników

Meghan i Harry ŻEGNAJĄ się z tytułami królewskimi. Przemówili po raz ostatni na Instagramie

Pałac Buckingham nie będzie już odpowiadał na zapytania dotyczących księcia Harry’ego i Meghan Markle, a także żadni inni królewscy przedstawiciele ds. Komunikacji nie działają w imieniu księcia i księżnej Sussex.

Porozumienie między Królową, a Meghan i Harry’m wczoraj weszło w życie. Natomiast już w lutym para książęca zwolniła większość swoich londyńskich pracowników w pałacu Buckingham. Sara Latham, która kierowała zespołem komunikacyjnym Meghan i Harry’ego pracuje teraz w prywatnym biurze królowej Elżbiety

Meghan Markle WYMAGA tego od służby odkąd pojawił się koronawirus

Jak podaje portal „People„, na razie komunikacją pary zajmie się amerykańska agencja Sunshine Sachs, która początkowo była zaangażowana w Fundację Sussex Royal Foundation. Oczywiście Meghan i Harry muszą zamknąć królewską fundację, ale planują otworzyć swoją organizację non-profit i nadal wspierać swoje patronaty.

Meghan Markle i Harry w Wielkiej Brytanii – po raz PIERWSZY od Megxitu (ZDJĘCIA)

Meghan i Harry

Meghan i Harry. Fot. MEGA / Mega Agency / Forum

Meghan i Harry

Meghan i Harry. Fot. REUTERS/Phil Noble