Para książęca Sussex od 1 kwietnia przestaje być oficjalnie pierwszoplanowym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej. Po tym, jak oświadczyli, że rezygnują z obowiązków królewskich, powiedzieli, że przeprowadzają się do Kanady. Od tego czasu minęły trzy miesiące, a Meghan i Harry są już w Los Angeles.

Harry i Meghan po raz ostatni w rodzinie królewskiej

Jak się czuje książę Karol zarażony koronawirusem?

Przed samym zamknięciem granic Stanów Zjednoczonych w związku z koronawirusem, Meghan i Harry szybko spakowali walizki i przeprowadzili się do Kalifornii: „Granice się zamykały. Odwoływano loty. Musieli się wydostać z Kanady, bo wiedzieli, że z wielu względów nie chcą tam zostać” – powiedział informator w „The Sun”.

Królowa Elżbieta już kupiła PREZENT dla Archiego na jego 1. urodziny

Dzisiaj książę Harry i księżna Meghan po raz ostatni przemówili do swoich fanów za pomocą konta na Instagramie powiązanego z rodziną królewską.

Wszyscy czujemy, że świat jest w tym momencie szczególnie wrażliwy. Jednocześnie jesteśmy pewni, że każda istota ludzka ma potencjał i możliwość, by coś zmienić (…) To, co jest teraz najważniejsze to zdrowie i dobrobyt każdego na całym świecie, a także znalezienie rozwiązań dla wielu problemów, które pojawiły się w konsekwencji tej pandemii – czytamy.

Tłumaczą, że podczas gdy wszyscy będziemy poszukiwać dla siebie ról do odegrania w globalnej zmianie, w ich nowym rozdziale chcą skupić się na zrozumieniu jak najlepiej mogą wnieść w nią wkład.

Chociaż możecie nas już tutaj nie widzieć, praca trwa. Dziękujemy tej społeczności. Za wsparcie, inspirację i wspólne zaangażowanie na rzecz dobra na świecie. Wkrótce się do Was odezwiemy. Byliście świetni! Do tego czasu, dbajcie o siebie i innych – napisali Meghan i Harry.

Harry i Meghan po raz ostatni w rodzinie królewskiej

Harry i Meghan po raz ostatni w rodzinie królewskiej. Fot: Clint Brewer/Derek Shook/Flightrisk / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Harry i Meghan po raz ostatni w rodzinie królewskiej

Harry i Meghan po raz ostatni w rodzinie królewskiej. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Harry i Meghan po raz ostatni w rodzinie królewskiej

Harry i Meghan po raz ostatni w rodzinie królewskiej. Fot.: Dominic Lipinski / PA Images / Forum