Barbara Kurdej Szatan to jedna z najbardziej lubianych gwiazd w polskim show-biznesie. Oprócz pracy na planie seriali, programów telewizji jest również aktywną użytkowniczką social mediów.

Barbara Kurdej Szatan zmieniła nie tylko włosy, ale i BRWI. Fanka twierdzi, że Basia DODAŁA sobie 10 lat

Barbara Kurdej – Szatan bez makijażu

Barbara Kurdej-Szatan wstawiła bardzo naturalne zdjęcie na swój profil na Instagramie. Pokazała się bez grama makijażu. To właśnie za to kochają ją obserwatorzy – gwiazda często pokazuje nieprzerobione, naturalne zdjęcia, które urzekają fanów. Tym razem chwilę uchwycił mąż Barbary – Rafał Szatan:

Tak mnie złapał mąższszszż 😜 A premiera drugiego dropu dla @patriotic.lady już za 2 dniiiii !!! i m.in. ta bluzeczka właśnie będzie już dostępna, fajna ? – podpisała zdjęcie Barbara.

Fani w komentarzach zachwycają się urodą Kurdej – Szatan, ale mimo wszystko nie zabrakło uszczypliwych komentarzy, szybko jednak pojawiły się Internauci, który obronili aktorkę:

Barbara Kurdej Szatan puściły nerwy i opublikowała PROWOKUJĄCY wpis

Pewnie że fajna i nie zwracaj uwagi co piszą zazdrosnice

Ale jesteście ludzie stuknięci weźcie się odczepcie od jej piersi! Nie jedna by takie chciała (…) Schowajcie sobie te kompleksy wiecie gdzie – piszą Internauci.

Podoba Wam się Barbara Kurdej Szatan w tym wydani? Nam bardzo!