Za nami już 3. odcinek 12 edycji „Tańca z gwiazdami”. Jedna z par zachwyciła jury swoim występem. Kto pożegnał się z programem?

FAWORYTKI, które przegrały Taniec z Gwiazdami. Pamiętacie? (ZDJĘCIA)

3. odcinek 12 edycji „Tańca z gwiazdami”

W dzisiejszym odcinku uczestnicy zabierali swoich partnerów tanecznych do domów rodzinnych i mieliśmy okazję poznać ich bliskich. Nie zabrakło chwil pełnych wzruszeń.

Najlepiej poradziła sobie Magdalena Kajrowicz, żona Sławomira, która zadedykowała piosenkę, do której tańczyła rumbę, swojej mamie. Podzieliła się poruszającą historią. Straciła tatę, kiedy była w 6. miesiącu ciąży. Ona i jej partner taneczny Rafał Maserak zdobyli maksymalną ilość – 40 punktów!

Jak zwykle świetnie zatańczyli również Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, a jury doceniło również Kingę Sawczuk i Jakuba Lipowskiego.

Izabela Małysz i Stefano Terrazzino zdobyli tym razem najmniej punktów tańcząc sambę. Oliwii Bieniuk i Michałowi Bartkiewiczowi poszło nieco lepiej niż w poprzednim odcinku i otrzymali 25 punktów. Tańczyli walca wiedeńskiego.

Kim jest Piotr Mróz – uczestnik „Tańca z Gwiazdami”? Ma brata bliźniaka i piękną ukochaną

Poza indywidualnymi występami, na koniec wszystkie pary wystąpiły wspólnie na parkiecie tańcząc mambo. Ten, kto najgorzej sobie radził, odpadał pierwszy. Jury szybko wyeliminowało Izę Małysz, a najwięcej punktów zdobył Piotr Mróz.

Z programu odpadli Radek Liszewski i Lenka Klimentowa.

scena z: Kinga Sawczuk, Jakub Lipowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Piotr Mróz, Hanna Żudziewicz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, Jacek Jeschke, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła fot. AKPA

Magdalena Kajrowicz i Rafał Maserak fot. AKPA

Radek Liszewski i Lenka Klimentowa fot. AKPA

scena z: Izabela Małysz, Stefano Terrazzino, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA