Za nami 4. odcinek „Tańca z gwiazdami” – na parkiecie pojawiło się 7 par. Kto wypadł najlepiej, a kto pożegnał się z show?

4. odcinek 12. edycji „Tańca z gwiazdami”

W tym odcinku to widzowie wybierali, jakie tańce wykonają uczestnicy.

Jako pierwsi zatańczyli cha-chę Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. Otrzymali tylko 24 punkty. Tancerz broniąc swojej partnerki przypomniał, że trenowała ze dwoma złamanymi żebrami. Następnie na parkiecie pojawił się Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Tym razem poradzili sobie trochę gorzej niż zwykle – zdobyli 28 punktów.

Ja chciałbym zobaczyć w tym pożądanie, seks! Nie wszystko mi się z seksem kojarzy, ale tango tak – powiedział Andrzej Piaseczny.

Kim jest Piotr Mróz – uczestnik „Tańca z Gwiazdami”? Ma brata bliźniaka i piękną ukochaną

Kajra i Rafał Maserak znów wypadli najlepiej i zdobyli aż 36 punktów tańcząc cha-chę. Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski zatańczyli taniec współczesny, za co dostali 32 punkty.

W tańcu współczesnym oczekuję bliskości, również emocjonalnej między partnerami, a tu mi tego zabrakło – powiedział Michał Malitowski.

Izabela Małysz i Stefano Terrazzino z pewnością wypadli lepiej niż w poprzednim odcinku. Pochwalił ją Michał Malitowski, ale Iwona Pavlović wciąż była surowa. Otrzymali 26 punktów.

Dla mnie kompletnie na nie. Jeśli celem tego tańca było, żebyś była sztywna, to się udało. Póki Stefano cię trzymał, było dobrze. Jak Stefano cię puszczał, znikałaś.

Następnie na parkiecie pojawiła się Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Córka Jarosława Bieniuka w końcu została pochwalona za wykonanie rumby i otrzymała 31 punktów.

Takiej Oliwii Bieniuk jeszcze nie widzieliśmy. Zadrwiła z komentarzy, do kogo jest podobna

Na widowni pojawił się jej brat, 15-letni Szymon. Powiedział piękne słowa o siostrze. Na pytanie Izabeli Janachowskiej, jak się czuje, że jego siostra jest gwiazdą, odpowiedział, że są bardzo blisko i on widzi na parkiecie swoją przyjaciółkę. Zapewnił, że jest dumny z siostry.

Ostatnią parą byli Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła. Wykonali sambę, ale nie poszło im najlepiej i zdobyli tylko 25 punktów.

Kim jest Łukasz „Juras” Jurkowski? Zobaczcie jego dziewczynę!

Na koniec uczestnicy tańczyli w grupach i odgrywali scenki. Lepiej poradziła sobie grupa składająca się z Izabeli Małysz, Kingi Sawczuk, Jurasa i Piotra Mroza oraz ich partnerów – dostali cztery dziesiątki!

Z programem pożegnali się Izabela Małysz i Stefano Terrazzino.

scena z: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Jacek Jeschke, Sylwia Bomba, fot. Baranowski/AKPA

Rafał Maserak i Magdalena Kajrowicz fot. AKPA

Piotr Mróz, Hanna Żudziewicz fot. AKPA

Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski fot. AKPA

Izabela Małysz i Stefano Terrazzino fot. AKPA

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz fot. AKPA

Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła fot. AKPA

Szymon Bieniuk, Jarosław Bieniuk fot. AKPA