Osiemnastoletnia Iga Lis od niedawna jest ulubienicą portali plotkarskich. Plotki o tym, że córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa spotyka się z o 10 lat starszym muzykiem, Taco Hemingwayem, rozbudziły wyobraźnię mediów. Ilość artykułów na temat pary wzrosła, gdy na rynku ukazała się nowa płyta wykonawcy, na której doszukano się wielu aluzji do jego związku z 18-letnią córką znanych rodziców.

Taco Hemingway publicznie wyznał miłość Idze Lis: Kocham ją!

W swoich kawałkach Taco rapuje nie tylko o romantycznej stronie uczucia, wchodzi też na intymne obszary związku.

Można się tylko domyślać, że słowa w stylu:

Jestem Modigliani, Modigliani / Złote włosy i bordowy stanik, jak Gryffindor / Świeci szyją, jestem Modigliani, Modigliani / Zdejmuj suknię, ej / W końcu sami dotyczą jego obecnej partnerki.

Tymczasem Dobry Tydzień donosi, że ojciec Igi, dziennikarz Tomasz Lis, nie jest zachwycony faktem, że jego córka jest teraz „na językach” z powodu swojej relacji z Taco.

Tomasz Lis jest wściekły. Jest bardzo dumny z pociech. Dla niego zawsze będą jego małymi dziewczynkami. Ufał, że Iga dokonała dobrego wyboru. Od chwili, gdy dowiedział się, że córka spotyka się z muzykiem, dyskretnie mu się przyglądał – twierdzi informator magazynu.

Taco Hemingway i Iga Lis na wspólnym zdjęciu! Miłość kwitnie!

Iga i Filip (bo tak naprawdę ma na imię Taco) spędzają teraz czas na wspólnych wakacjach. W sieci pojawił się ich zdjęcia – para już nie ukrywa, ze jest razem. Taco trzyma Igę za rękę, wyglądają razem uroczo.

Może i tata się przekona?

Tata Igi Lis nie jest zachwycony związkiem córki z Taco Hemingwayem?

Tata Igi Lis nie jest zachwycony związkiem córki z Taco Hemingwayem?

Tata Igi Lis nie jest zachwycony związkiem córki z Taco Hemingwayem?