Na scenę rapu powróciła druga edycja Hot 16 Challange – polega to na tym, aby nagrać 16 wersów i nominować kolejnych raperów. Cała akcja opiera się na zbiórce na rzecz służby zdrowia.

Taco Hemingway – Hot 16 Challange

OMG! Iga Lis i Taco Hemingway się ZARĘCZYLI?

Jako pierwszy rozpoczął bitwę Solar, który nominowała jednego z najpopularniejszych raperów – Taco Hemingway’a. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź, bo już następnego dnia Filip Szcześniak nagrał swoje wersy.

Bez wątpienia na razie najgłośniej jest o Taco Hemingway’u, który niezwykle rzadko pokazuje twarz, nawet na swoich teledyskach. Tym razem zrobił wyjątek.

Lekarzu, lekarko, pielęgniarzu, pielęgniarko; cały personelu medyczny – dziękujemy z całego serca. My, raperzyny, możemy pomóc tylko tak, jak umiemy – rymując ze sobą słowa (czasem ledwo) i pomagając wam zebrać fundusze. Jesteście naszymi bohaterami – napisał raper.
Taco Hemingway przekazał na służbę zdrowia 100 tysięcy złotych. 

Przypominamy, że pierwsza edycja Hot 16 Challange odbyła się w 2014 roku, która odbiła się szeroki echem. Tym razem akcja różnica się tym, że jest w szczytnym celu – w walce z koronawiruse.

Zmieniły się okoliczności, bo tym razem musimy uratować świat. Tym razem Hot16Challenge towarzyszy także zbiórka pieniędzy – powiedział Solar.