Taylor Swift nie wybaczy TEGO Selenie Gomez?

2-16-R1 2-16-R1

Przyjaźnie w show biznesie rozpadają się z dnia na dzień. Ciekawa jest historia Seleny Gomez (23 l.) i sióstr Jenner. Najpierw Kylie (18 l.) i Kendall (20 l.) udawały przyjaciółki Seleny, a przy lepszej okazji każda z nich wdała się w flirt z chłopakiem piosenkarki, Justinem Bieberem (21 l.).

Jedna z koleżanek Gomez, Taylor Swift (26 l.), wielokrotnie wyrażała swoje oburzenie zachowaniem Seleny, która wybaczała Justinowi każdą kolejną
zdradę i jak szalona leciała w ramiona muzyka, gdy on ją tylko zechciał.

Tym razem jednak nie o Justina poszło. Ostatnio Taylor Swift obchodziła 26-te urodziny, na których zabrakło Seleny. Taylor wybaczyłaby koleżance nieobecność, gdyby faktycznie miała ważny powód, tymczasem Selena wolała iść na randkę z Niallem Horanem, niż spędzić czas z jubilatką.

&nbsp
Taylor Swift nie wybaczy TEGO Selenie Gomez?

Taylor Swift nie wybaczy TEGO Selenie Gomez?

Taylor Swift nie wybaczy TEGO Selenie Gomez?

   
9 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Seleno ! Chamsko sie zachowalas, tyle powiem. Nie pomyslalas, ze Taylor moglo byc przykro z tego powodu? W koncu jestescie przyjaciolkiami. moglas isc na randke kiedy indziej. Niall na pewno by to zrozumial . A tak byc moze waszej przyjazni nie da sie juz uratowac!!!

[b]gość, 17-12-15, 14:40 napisał(a):[/b]Seleno ! Chamsko sie zachowalas, tyle powiem. Nie pomyslalas, ze Taylor moglo byc przykro z tego powodu? W koncu jestescie przyjaciolkiami. moglas isc na randke kiedy indziej. Niall na pewno by to zrozumial . A tak byc moze waszej przyjazni nie da sie juz uratowac!!!Otoz nie,NIE moglam isc na randke w innym terminie, bo pozniej mam menstruacje.

Łeee. …a myślałam że wyzarla wszystkie słodkości na tym party i nic dla gości nie zostało. ….Bo wygląda jak po 10 tortach. …

No chyba ty jesteś głupi/a Sel jest zajebista

[b]gość, 17-12-15, 17:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 17-12-15, 14:40 napisał(a):[/b]Seleno ! Chamsko sie zachowalas, tyle powiem. Nie pomyslalas, ze Taylor moglo byc przykro z tego powodu? W koncu jestescie przyjaciolkiami. moglas isc na randke kiedy indziej. Niall na pewno by to zrozumial . A tak byc moze waszej przyjazni nie da sie juz uratowac!!!Otoz nie,NIE moglam isc na randke w innym terminie, bo pozniej mam menstruacje.[/quote]10/10

Ten Niall jest okropny Sel nie rób mi tego !!

Skąd Wy bierzecie te newsy ? Wyssane z palca..

jeśli jest w tym ziarno prawdy to faktycznie strasznie głupia ta selena.

Problemy pierwszego swiata, do tego pewnie wyssane z palca.