Brad Pitt w połowie września trafił na pierwsze strony gazet, a przede wszystkim w Polsce. Wyszło na jaw, że od 9 miesięcy spotyka się z modelką o polskich korzeniach – Nicole Poturalski. 

Brad Pitt znowu zostanie ojcem?

Nicole Poturalski po raz pierwszy o plotkach na temat związku z Bradem Pittem

Natomiast już miesiąc później amerykańskie portale plotkarskie rozpisywały się o ich rozstaniu: „To nigdy nie było tak na poważnie, jak mogło się wydawać. Związek zakończył się jakiś czas temu. To już naprawdę definitywny koniec” – pisał portal PageSix.

Teraz znowu pojawiły się plotki albo i nie na ich temat. Jak podaje magazyn „Star„, Nicole Poturalski została zauważona w Niemczech. Światek uważa, że modelka jest w ciąży:

Wygląda na to, że Nicole ma niedokończone sprawy ze swoją wakacyjną miłością. Wygląda tak, jakby miała delikatnie zaokrąglony brzuszek. Jakby mogła być na początku drugiego trymestru. Może to oznaczać, że jest to dziecko Brada Pitta – mówi informator.

Czytamy na łamach tabloidu „Star„, że aktor zaprzecza doniesieniom, ale jeśli okazałoby się to prawdą, na pewno byłby aktywnym ojcem. Natomiast Poturalski nadal jest żoną Rolanda Mary, więc ojcem mógłby być też jej mąż.

Brad Pitt i Nicole Poturalski to już PRZESZŁOŚĆ. Aktor znów jest singlem!

Artykuł kończy się stwierdzeniem, że Pitt „dopóki nie usłyszy tego od Nicole”, że jest ojcem jej dziecka, „nie ma zamiaru panikować ani nawet w ogóle o tym myśleć”.

Warto zauważyć, że Nicole ostatnie zdjęcie, jakie dodała na Instagram, jest z 26 listopada i nie widać na nim brzuszka.

Brad Pitt i Nicole Poturalski rozstali się

Brad Pitt, Nicole Poturalski/fot. Forum/Instagram/nico.potur

Nicole Poturalski w satynowym stroju

Nicole Poturalski/fot. Instagram/nico.potur

Nicole Poturalski w dresie

Nicole Poturalski/fot. Instagram/nico.potur

Nowa dziewczyna Brada Pitta. Fot. screen Instagram

Nowa dziewczyna Brada Pitta. Fot. screen Instagram