W nocy z niedzieli na poniedziałek odbyła się prestiżowa gala rozdania najważniejszych nagród filmowych, Oscarów. Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć najsławniejszych nazwisk Hollywoodu. Po części oficjalnej celebryci mogli udać się na zasłużone świętowanie. Wśród gorących nazwisk zabrakło jednak Jennifer Aniston. Wielu liczyło, że ponownie dojdzie do spotkania pomiędzy nią, a Bradem Pittem.

Jennifer Aniston spotkała się z byłym chłopakiem, Johnem Mayerem?

Dlaczego Jennifer Aniston  zrezygnowała z tegorocznych Oscarów?

Jeżeli wstrzymywaliście oddech z nadzieją na kolejne zdjęcia zza kulis, zrobione Jennifer Aniston i Bradowi Pittowi, możecie wypuścić powietrze! Jen nie pojawiła się na Oscarach, ani żadnej imprezie po oficjalnej gali a Brad musiał obejść się bez spotkania twarzą w twarz z byłą żoną. Fani w mediach zaczęli dopytywać, gdzie podziała się ich idolka.

Aniston nie pojawiła się na tegorocznych Oscarach z bardzo prostego powodu. Jennifer nie uczęszczała w rozdaniu Oscarów, gdyż nie została nominowana w żadnej kategorii. Z tego też powodu postanowiła ominąć ściankę i ten dzień spędzić inaczej, niż na intensywnych przygotowaniach.

Oscary 2020; KREACJE gwiazd na czerwonym dywanie (ZDJĘCIA)

Jennifer Aniston

Fot.Forum

Plotkowano, że Aniston zrezygnowała z pojawienia się na tegorocznych Oscarach przez jedną osobę. Oczywiście chodzi o Brada Pitta. Po spotkaniu byłego małżeństwa na gali SAG Awards świat oszalał na ich punkcie licząc, że Jen i Brad ponownie się zejdą. Ilość plotek na temat rzekomego związku pomiędzy Jenn i Bradem przyprawia o zawrót głowy!

Wszystko wskazuje na to, że aktorska para świetnie się dogaduje, ale to tylko przyjaźń. Czas pokaże, czy relacja między tą dwójką zamieni się w coś poważniejszego!

Brad Pitt Jennifer Aniston

Fot.Forum/Reuters

Uważacie, że to zamknięty rozdział w ich życiu, czy mogą się jeszcze zejść?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jest COŚ JESZCZE, co ŁĄCZY Jennifer Aniston i Brada Pitta!

Oscary 2020 – KREACJE gwiazd na czerwonym dywanie (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian nie przepuściłaby takiej okazji do pokazania się. Kardashianka z mężem na imprezie po Oscarach (FOTO)

Brad Pitt

Brad Pitt
Fot.Forum

Brad Pitt Jennifer Aniston

Fot.Reuters/Forum

Jennifer Lopez Brad Pitt

Fot.Forum/Reuters