Shiloh Jolie-Pitt skończyła wczoraj 14 lat. Shiloh jest najstarszym biologicznym dzieckiem Angeliny Jolie i Brada Pitta. Zanim przyszła na świat jej rodzice adoptowali Maddoxa (18 l.), Zaharę (15 l.) i Paxa (16 l.).

Czytaj też: 13-letnia córka Angeliny Jolie porusza się o kulach – mama zabrała Shiloh do kwiaciarni (ZDJĘCIA)

Czas epidemii Shiloh i jej rodzeństwo spędzają z mamą w Los Angeles. Według informatorów serwisu E! życie rodziny nie zmieniło się dratycznie w tym czasie – wszystkie dzieci (oprócz najstarszego Maddoxa, który studiuje w Korei) mają nauczanie domowe, sa więc przyzwyczajone do rytmu, który wywołała pandemia.

Z okazji urodzin Shiloh media piszą o relacji, jaka łączy nastolatkę z ojcem. Otóż Brad Pitt (56 l.), który jest mocno skonfliktowany z najstarszym synem, z młodszymi dziećmi utrzymuje bardzo dobre relacje. Brad jest dumny z Shiloh i świetnie się dogaduje z nastoletnią córką – twierdzi informator.

Shiloh Jolie-Pitt skończyła 14 lat

Shiloh jest blisko obojga rodziców. Wszystkie dzieci czekały niecierpliwie na urodziny Shiloh, zaplanowano imprezę z tortem. Brad jest niesamowicie dumny z córki i z tego, jakim jest człowiekiem. Szczególnie podoba mu się to, że Shiloh pozostaje szczera i zawsze jest sobą, poza tym Brad jest pod wrażeniem tego, jak Shiloh traktuje swoje rodzeństwo – jest bardzo dobra dla swoich braci i sióstr – mówi informator.

Zobacz: Shiloh Jolie Pitt przechodzi okres buntu. Angelina nie jest w stanie sobie z nią PORADZIĆ!

Brad nie faworyzuje 14-letniej córki. Aktor podkreśla, że jego dzieci są dla niego najważniejsze na świecie. W rozmowach z przyjaciółmi Pitt podkreśla, że dzieci bardzo wiele go nauczyły o życiu.

Informator donosi także, że po ustaleniu praw do opieki nad dziećmi relacje Brada z Angeliną poprawiły się. Teraz, gdy wiadomo, na jakich warunkach Pitt może się spotykać z całą szóstką, Angelina jest dużo spokojniejsza.

Czytaj też: Shiloh Jolie Pitt nie chce od ojca prezentów urodzinowych, czeka na COŚ INNEGO

Jak do tej pory wszystko dobrze działa – twierdzi osoba z otoczenia rodziny.

Shiloh Jolie-Pitt

Shiloh Jolie-Pitt, fot. Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Angelina Jolie z córkami Shiloh Jolie-Pitt i Zaharą Jolie-Pitt

Angelina Jolie z córkami Shiloh Jolie-Pitt i Zaharą Jolie-Pitt, fot. Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Shiloh Jolie-Pitt

Shiloh Jolie-Pitt, fot. ROMA / MEGA / The Mega Agency / Forum

Shiloh Jolie-Pitt z siostrą Zaharą Jolie-Pitt

Shiloh Jolie-Pitt z siostrą Zaharą Jolie-Pitt, fot. ROMA / MEGA / The Mega Agency / Forum

Brad Pitt

Brad Pitt, fot. MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum