Ten rozchwytywany model wygląda jak brat Radka Pestki
Nie dla wszystkich było oczywiste, że to on powinien wygrać program. Ba, padały nawet głosy, że Radek Pestka nie nadaje się na modela. Dorota Wróblewska wytknęła szereg jego wad. Bardzo możliwe, że zwycięzca ostatniej edycji Top Model poradzi sobie jednak w branży.
Radek jest bardzo podobny do zagranicznego modela, który robi furorę w stanach i nie tylko. Znacie Lucky’ego Blue Smitha?
Blondyn ma za sobą dziesiątki kampanii reklamowych dla największych marek (H&M, Tom Ford, Calvin Klein) i mnóstwo sesji zdjęciowych. Sama Ellen DeGeneres się nim zachwyciła.
Lucky i Radek wyglądają jak rodzeństwo. Różni ich jedynie kolor oczu. Myślicie, że Radkowi też się tak poszczęści?



Rami Malek jak nic
Lucky jest wspaniały a ma 16 lat, tyle kampanii za sobą a przede wszystkim jest przystojny; jednym słowem na modela idealny 💓 miałam okazję go poznać jak byłam ze znajomymi w klubie w NY i jest mega miły. Radek … no cóż nie oszukujmy się to nie jest model Calvina Kleina. Jest po prostu innym z wyglądu dla nas w Polsce, a w Ameryce o takich jak on jest mnóstwo. Radka również poznałam na imprezę Local Heroes i musze przyznać ze po wygranej w TM zachowuje się jak dupek, który myśli ze może wszytko. Wiec odpi*przecie ci od Lucky’iego!
Ktos tu na glowe upadl. Lucky wygląda jak bóg, a ten cały Pestka w ogóle dziwne, że jest modelem, bo twarz ma jak ziemniak. Lansuje sie w tych swoich bialych wlosach, a kazdy wie, ze caly pomysl jest zgapiony od Luckiego. Dodatkowo zachowuje sie jak jakas gwiazdka ktora nawet nie jest, a Lucky to skromny dzieciak.
Jak juz to Pestka wyglada jak on, Anie na odwrót
żartujecie sobie? Pestka nie dorasta do pięt Lucky’emu. Nie rozumiem skąd to porównanie, Radek nie wygląda jak prawdziwy model
No chyba żartujecie. Jedyne podobieństwo to płeć o fryzura.
Obaj fajni
Kozak co ty chrzanisz
Lubię Radzia, ale Lucky wiele lepszy i przystojniejszy
Nasz Radzio ładniejszy!!
Cały ród męski powinien w tym momencie przeprosić, za te osobniki.
Radek dużo bardziej wyrazisty i inteligentny z twarzy, ma takie żywe oczy. Kibicuję mu 🙂
heheh ten blue czy jak mu tam ma ladne rysy twarzy a ten nasz to taki sobie koles z wada zgryzu.
nie jest podobny, tylko włosy podobne………
podobno radek pestka mocno obrosl w piorka po wygraniu top model 😀 slyszalam ze cham i prostak 😀
oprócz fryzury wcale nie podobny, Pesta jest bardzo przystojny i ma to coś w oczach, a tamten to taki zwykły goguś bez charakteru
tamten o wiele ladniejszy, ten pestka to brzydal
Radek fajniejszy
pestka fajniejszy
I tak nie stanie się przez to tak samo rozchwytywany. Tylko dlatego, że jest podobny.
Pestka lepszy
chyba z włosów
obaj obleśni, tylko że pestka bardziej.
Tamten lepszy
Bardziej styl niż podobieństwo. W innych włosach nie byłby podobny.
poza włosami nie widzę podobieństwa
Radzio lepszy.
mnie sie tamten nie podoba, Pestka o wiele przystojniejszy, nie ma porownania
peste dużo brakuje
Pestka wygląda jak posiwiały Dominic Cooper. Czyli nie jest zle 🙂
Lucky Blue ma talent nie jest tylko modelem A ten Pestka SORRY
Ten pan duzo duzo przystojnieszy, wyzszy, lepsza twarz