Donald Trump przebywał z trzydniową wizytą w Wielkiej Brytanii. Prezydent USA kilka razy spotkał się z królową Elżbietą. Po wizycie plotkuje się o nastrojach, strojach i… tiarze królowej.

Donald Trump zasnął podczas przemówienia królowej Elżbiety II (WIDEO)

Królowa Elżbieta założyła na spotkanie z Donaldem Trumpem specjalną tiarę z rubinami, która miała ją chronić przed złem?

Pierwszego dnia odbył się uroczysty bankiet. Elżbieta założyła długą, jasną suknię i rękawiczki. DO szykownej stylizacji dobrała jedną z 41 tiar, jakie ma do wyboru.

Internauci zauważyli, że tiara królowej to słynna tiara wykonana z rubinów podarowanych w latach 70. Elżbiecie przez mieszkańców Birmy (dziś Mjanmy). 96 kamieni ma specjalne znaczenie w kulturze tych ludzi. Mają one chronić przez chorobami i złem.

Wszyscy mówią o tym, co zrobiła księżna Camilla podczas wizyty Donalda Trumpa. To nagranie to HIT sieci

Czy królowa zakładając tiarę z rubinami zrobiła to specjalnie – dla ochrony przez Trumpem? A może to czysty przypadek, może gdyby założyła inną tiarę ludzie też dopatrywaliby się w niej specjalnych znaczeń?

Oprócz tiary królowa założyła na bankiet naszyjnik i kolczyki królowej Victorii. Niektórzy twierdzą, że ta stara, bardzo droga biżuteria mogła być równie dobrze sygnałem wysłanym w kierunku gościa – klejnoty monarsze to jasny przekaz dotyczący pozycji królowej podczas spotkania.

Czytajcie też:

Melania Trump w piękny sposób ODDAŁA HOŁD księżnej Dianie. Brytyjczycy są tym zachwyceni!

Księżna Kate i Melania Trump w długich, BIAŁYCH sukniach na tej samej imprezie (ZDJĘCIA)

KREACJE Melanii Trump w czasie wizyty w Londynie

Po spotkaniu królowej Elżbiety z prezydentem USA internauci zastanawiają się nad znaczeniem tiary, którą podczas bankietu miała królowa, Fot. FORUM/REUTERS

W tiarze znalazło się 96 rubinów, Fot. FORUM/REUTERS

Rubiny królowa dostała wiele lat temu od mieszkańców Birmy, którzy wierzyli, że kamienie te chronią przed chorobami i złem, Fot. FORUM/REUTERS

Czy zatem królowa chciała się obronić przed złem podczas spotkania z Trumpem? Fot. FORUM/REUTERS