Świat show-biznesu wciąż jest w szoku po ostatnich doniesieniach dotyczących Kylie Jenner i Timothée Chalameta. Para, która od kilku miesięcy była w centrum uwagi mediów i fanów, jest teraz przedmiotem intensywnych spekulacji na temat swojego związku.

Kylie Jenner odwiedza ponownie Timothée Chalameta

Ostatnio Kylie Jenner została zauważona, udając się do Beverly Hills, aby odwiedzić dom aktora. To właśnie tam, w luksusowej rezydencji Timothée Chalameta, miało miejsce spotkanie, które natychmiast wzbudziło ogromne zainteresowanie. Dzięki zdjęciom opublikowanym przez Daily Mail, możemy śledzić jak Jenner przyjechała na miejsce w  Mercedesie Maybach 600, w towarzystwie swojego zespołu ochrony, który podążał za nią w czarnym Escalade.

Kylie Jenner w dziwnej stylizacji pozdrawia z Włoch. Fani: „Wyglądasz jak Kourtney”

Co było powodem tej wizyty? Czyżby para postanowiła dać swojemu związkowi drugą szansę? Tego na razie nie wiemy, ale to nie pierwszy raz, kiedy pojawiły się plotki o rozstaniu między nimi.

Wcześniej media donosiły, że Timothée Chalamet rzekomo „porzucił” Kylie Jenner. Jedno źródło twierdziło, że „między nimi naturalnie wygasło, ponieważ oboje są zajęci i podróżują”. Jednak plotki szybko zdementowano za pośrednictwem TMZ, które informowało, że nie ma prawdy w tych doniesieniach i para jest nadal razem.

Travis Scott uderza w Timothée Chalameta. Czy to znak związku z Kylie Jenner? 

Choć oficjalne komentarze przedstawicieli Kylie Jenner i Timothée Chalameta pozostają na razie tajemnicą, fani i media nie mogą przestać spekulować na temat ich związku. Od momentu, gdy pojawiła się informacja o ich romansie w kwietniu, internet jest pełen plotek i spekulacji na ich temat. Źródło zdradziło wcześniej „Entertainment Tonight”, że związek Jenner i Chalameta jest traktowany jako coś „luźnego” i „zabawnego”. Czy to oznacza, że para ma swoje wzloty i upadki, ale nadal jest razem?

Pamiętajmy, że Kylie Jenner związała się z Timothée Chalametem tuż po zakończeniu jej związku z Travisem Scottem, z którym ma dwójkę dzieci. Kontrowersje wokół jej życia osobistego wywołał również sam Scott, który w swojej piosence „Meltdown” zasugerował pewne kwestie związane z Willy Wonką, rolą, którą wkrótce zagra Chalamet.\

Kylie Jenner zdetronizowana! To ON dostaje 9,5 mln złotych za post na Instagramie

Czy Kylie Jenner i Timothée Chalamet naprawdę są wciąż razem? Czekamy na oficjalne potwierdzenie lub zaprzeczenie, ale jedno jest pewne – ich związek wciąż budzi ogromne emocje wśród fanów i mediów plotkarskich.

/ Forum

IG: kyliejenner