Wszyscy myśleli, że to Selena Gomez (26 l.) jest „tą jedyną” dla Justina Biebera (24 l.). Kiedy po ich kolejnym rozstaniu zaczął spotykać się ze swoją byłą Hailey Baldwin (21 l.) nikt nie spodziewał się, że to takie poważne. On jednak zaskoczył nas wręczając jej pierścionek zaręczynowy.

Mama Justina Biebera USUNĘŁA go ze swego BIO na Twitterze

Informator hollywoodlife.com donosi jednak, że między Justinem i modelką zawsze była niezwykła więź.

Nigdy nie było odpowiedniego czasu, aby byli razem na poważnie. Oboje byli zbyt młodzi. Justin zawsze miał takie przeczucie, że Hailey będzie tą, z którą się ożeni, więc chciał się bawić z innymi dziewczynami, zanim nie ułoży sobie z nią życia. Bardzo poważnie traktuje małżeństwo. Jest gotowy się zaangażować, wcześniej był zbyt niedojrzały.

Jego związek z Seleną miał być tylko lekcją.

Justin jest w stanie oddać się całkowicie Hailey. Już się nie zachowuje tak jak wcześniej, i nie ma ochoty na granie w gierki i pakowanie się w jakieś dramaty. W zeszłym roku bardzo dojrzał. Nie jest tak samolubny jak kiedyś. W końcu jest gotów dzielić życie z inną osobą i jest to Hailey.

Justin Bieber i Hailey Baldwin już planują DZIECKO!

Ciekawe, jak czuje się Selena słysząc, że Justin zawsze wiedział, że to Hailey będzie tą jedyną.

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

To dlatego Hailey zostanie ŻONĄ Justina Biebera, a nie Selena Gomez