Tom Cruise (61 l.) rzekomo żałuje, że zostawił Sofię Vergarę (51 l.) dla… Katie Holmes (44 l.). Tak, okazuje się, że Cruise i Vergara spotykali się przez krótki czas, tuż przed tym, jak poznał swoją przyszłą żonę i matkę jego dziecka.

Dziś: 30-letnia Bella – córka Toma Cruise’a i Nicole Kidman

Według doniesień Tom Cruise żałuje, że zrezygnował ze związku z Sofią Vergarą na rzecz Katie Holmes. W 2005 roku aktor był szaleńczo zakochany w młodej aktorce, ale od 2011 roku, czyli od czasu rozwodu, nie wspomniał o niej słowem.

Sofia Vergara stała się powszechnie znana dzięki roli w przebojowym serialu „Współczesna rodzina”, ale wcześniej spotykała się z jedną z największych gwiazd branży rozrywkowej: Tomem Cruisem.

Tom Cruise chce związku z Sofią Vergarą?

To Will Smith przedstawił Cruise’owi Vergarę i od tamtej pory gwiazdor obsypywał ją prezentami i był nią szaleńczo zauroczony. Jednak Vergara, która jest kolumbijksiego pochodzenia, jest gorliwą katoliczką i po prostu nie była gotowa na… scjentologię.

TAK wygląda dziś relacja Toma Cruise’a z córką Suri

Teraz Tom Cruise chce dać swojemu romansowi z Vergarą drugą szansę – oboje są aktualnie singlami. Aktor od długiego czasu szuka miłości, próbował z aktorką Hayley Atwell, a Shakira odrzuciła jego zaloty. Może  okaże się, że „stara miłość nie rdzewieje?”

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: