Irina Shayk (38 l.) po rozstaniu z Bradley’em Cooper, widziana była z Kanye Westem i Tomem Bradym. Jednak z jej podbojów nic nie wyszło i w branży mówi się, że rosyjska modelka usilnie „poluje” na nowego ukochanego. Oczywiście z tzw. ligi „A”.

Jak donosi DailyMail, Tom Cruise (61 l.) „czuje się połechtany”, że Irina Shayk umieściła go na szczycie swojej listy potencjalnych nowych chłopaków, jednak randkowanie z gwiazdą Hollywood może być „misją niemożliwą” dla supermodelki. Tom Cruise nie planuje na razie z nikim randkować.

Młodzieńczy Tom Cruise brylował na urodzinach Victorii Beckham

Według doniesień Tom Cruise znalazł się na liście zalotników Iriny Shayk, po jej 6-miesięcznym romansie z 7-krotnym mistrzem Super Bowl Tomem Bradym. Jednak Tom Cruise koncentruje się aktualnie na kręceniu filmów i robi sobie bardzo potrzebną przerwę od randek po tym, jak w lutym zakończył się jego 2-miesięczny romans z rosyjską celebrytką Elsiną Khayrovą.

Irina Shayk chce Toma Cruise’a

Brytyjski DailyMail donosi, że Irina Shayk zainteresowała się Cruisem, zaś amerykański serwis Page Six napisał, że Irina szuka nowego faceta w Europie i USA, „Intensywnie rozgląda się, ale jej grupa do randkowa to niewielka grupa ludzi. Potrzebuje sławy, dobrego wyglądu i pieniędzy. Ilu takich jest? Pięciu, dziesięciu?

Książę William żartuje z Toma Cruise’a na imprezie charytatywnej

Gdyby Tom Brady miał więcej czasu na miłość, skupiłby się na tym całkowicie i prawdopodobnie nadal spotykałby się z Iriną. Podobnie jak Tom Cruise, który też nie ma czasu na randki. Skupiony jest na pracy, bo filmy to jego największa miłość, podaje DailyMail.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: