Al Pacino (83 l.) wcale nie jest szczęśliwy z powodu perspektywy zostania ojcem w swoim wieku. Podobno nie sądził, że uda mu się „zapłodnić” Noor Alfallah z powodu problemu medycznego, na który cierpi. Gdyż ten zazwyczaj powoduje bezpłodność.

Szokujące informacje na temat związku Pacino z Alfallah

Jak donosi amerykański serwis plotkarski TMZ, Al Pacino nie wierzył, że jest w stanie zapłodnić swoją 29-letnią dziewczynę lub kogokolwiek innego, i zażądał od niej testu na ojcostwo, aby udowodnić, że dziecko jest jego. Noor Alfallah przeszła test DNA, który dowiódł, że ojcem dziecka jest laureat Oscara.

Al Pacino podobno nie miał pojęcia, że spodziewa się dziecka aż do dwóch miesięcy temu i był rzekomo „zszokowany”, gdy dowiedział się, że powita na świecie swoje 4. dziecko.

Al Pacino nie wierzył w ciążę swojej dziewczyny

30. maja w sieci pojawiła się informacja, że Al Pacino i Noor Alfallah spodziewają się dziecka. Dziewczyna aktora jest już w 8. miesiącu ciąży.

Robert de Niro krytykuje swojego kumpla Ala Pacino za dziecko w tym wieku…

On i była dziewczyna Micka Jaggera i Clinta Eastwooda po raz pierwszy wywołali plotki o związkach w kwietniu 2022 roku,  że spotykają się od czasu pandemii.