Oscary 2022 przejdą do historii! Galę poprowadzą kobiety i to w liczbie 3. A do tego, krytykowana przez media za niepoprawność polityczną Akadamia Filmowa, w tym roku postanowiła, że to „biali będą w mniejszości”.

We wtorkowym programie śniadaniowym „Good Morning America” Akademia potwierdziła, że ​​40-letnia Amy Schumer, 57-letnia Wanda Sykes i 51-letnia Regina Hall będą pełnić funkcję mistrzyń ceremonii w 2022 roku.

Ossoliński o stylizacjach oscarowych, „razi mnie niechlujstwo”

Chcemy, aby ludzie przygotowali się do dobrej zabawy. Minęło trochę czasu – powiedziała Sykes. Nie jestem pewna, kto pomyślał, że to dobry pomysł – dodała Schumer, ale jestem gospodarzem Oscarów wraz z moją dobrą przyjaciółką Wandą Sykes i Reginą Hall. Lepiej pójdę obejrzeć kilka filmów.

Oscary 2022, będzie się działo

Ta historyczna decyzja oznacza, że ​​po raz pierwszy 3 kobiety będą gospodarzami ceremonii. Media zauważyły, że na rozdaniu Oscarów w 1987 roku było trzech gospodarzy — Chevy Chase, Goldie Hawn i Paul Hogan. Niemniej w tym roku rozważano również kandydaturę m.in. Pete’a Davidsona.

Polski film nominowany do Oscara 2022!

Tegoroczne show ma na celu zjednoczenie miłośników kina. Wybraliśmy 3 najbardziej dynamiczne, przezabawne kobiety o bardzo różnych stylach komediowych – powiedział przedstawiciel Akademii. Wiem, że zabawa Reginy, Amy i Wandy przełoży się również na naszą publiczność. Wiele niespodzianek w zanadrzu! Oczekuj nieoczekiwanego!

Minęły 3 lata, odkąd The Academy Awards rozdało nagrody w tradycyjny sposób. Od tamtego czasu Akademia walczy z kontrowersjami na tle rasowym i oczywiście z pandemią.

Fot. Forum

Fot. Forum

Fot. Forum