Tom Cruise najwyraźniej nie może znieść myśli o jakiejkolwiek niezależności żony – nawet, kiedy pracuje. Dlatego też aktor postanowił, że będzie towarzyszył Katie Holmes na planie jej najnowszego filmu Mad Money, do którego zdjęcia zaczynają się w przyszłym miesiącu.

– Tom zadzwonił do producentów i oświadczył, że będzie na planie każdego dnia – powiedział informator New York Post. – Chce widzieć, co się dzieje i prawdopodobnie będzie jej pomagał.

Producent Jim Acheson powiedział tylko, że „nie może potwierdzić\” tej wiadomości, jednak \”jest szczęśliwy mając jednocześnie Katie i Toma na planie\” .

Mad Money to komedia o trzech kobietach, które planują ukraść rządowe pieniądze. Holmes wystąpi tam obok Diane Keaton i Queen Latifah.

Jak podają źródła, agentka Katie wybrała tę rolę tylko dlatego, że bohaterka grana przez Katie nie ma tam kontaktów z mężczyznami, nie będzie zatem żadnych pocałunków, a tym bardziej scen erotycznych. A Tom i tak będzie wszystkiego pilnować jak groźny pies Cerber.

Mówi się, że właśnie z powodu ewentualnych scen erotycznych małżonka zazdrosnego aktora nie zagra w drugiej części Batman Begins.

Tzn… np. takich, jak ta poniżej? 🙂