Tom Hardy (44 l.) odpowiedział na doniesienia, że ​​46-letnia Charlize Theron czuła się zagrożona jego zachowaniem na planie filmu „Mad Max: Fury Road”. Para pracowała razem przy filmie w 2015 roku, ale miała tak wybuchową relację na planie, że często dochodziło do ostrych sprzeczek.

Charlize Theron pokazała adoptowane córki

Tom Hardy był agresywnie na planie „Mad Max: Fury Road”

Charlize Theron podobno nazwała Hardy’ego „pieprzonym c ***”. Aktorka miała przy sobie również kobietę, która była z nią przez cały czas jako „ochrona”:

Z perspektywy wiem, że mogłem zachowywać się nieodpowiednio. Presja na nas obojgu była czasami przytłaczająca […] Charlize potrzebowała lepszego, być może bardziej doświadczonego partnera we mnie. To jest coś, czego nie można sfałszować. Chciałbym myśleć, że teraz, kiedy jestem starszy, mogę stanąć na wysokości zadania” – wyznał w rozmowie z The New York Times.

Charlize Theron bała się Toma Hardy’ego?

W czasie nagrywania Mad Maxa Charlize Theron dopiero co adoptowała małą córeczkę i była pochłonięta pracą matki. Nie chciała spędzać na planie więcej czasu, niż było to potrzebne, a Tom Hardy ewidentnie nie rozumiał tamtej sytuacji i zachowywał się do niej nieodpowiednio. Spóźniał się na nagrania i przedłużał pracę, co doprowadzało do spięć między parą aktorów.

Charlize Theron bez makijażu, jak wygląda?

Podobno aktorce zdarzało się czekać godzinami w pełnym makijażu i charakteryzacji, tylko po to, by czekać na rozpoczęcie nagrań, które opóźniał nieobecny Hardy. Teraz aktor przeprasza za swoje zachowanie.

Doszło do sytuacji, w której wszystko wymknęło się spod kontroli, nie czułam się bezpiecznie – wyznała aktorka.

Charlize Theron Fot. Eric Gaillard / Reuters / Forum

Charlize Theron/fot. Forum

Fot. Forum

Fot. Forum