Charlize Theron (44 l.) jest docenianą aktorką, na swoim koncie może odhaczyć zdobycie Oscara. Theron dla dobra roli jest w stanie dużo poświęcić. Tym razem Charlize udostępniła na swoim Instagramie wideo, na którym widać, jak cieszy się z nominacji filmu „Bombshell„- w którym grała jedną z głównych ról – do SAG Awards. W szale emocji  nie zauważyła, że rozsunął jej się szlafrok odsłaniając zdecydowanie za dużo. Jej reakcja – bezcenna. Koniecznie zobaczcie sami.

Charlize Theron na zakupach w HIPERMARKECIE. Wyglądała tak zwyczajnie

Charlize Theron w przypływie emocji pokazała za dużo ciała

Charlize Theron ma kolejny powód do świętowania. Film „Bombshell„, w którym gra obok Nicole Kidman i Margot Robbie otrzymał najważniejsze nominacje. Został pozytywne zrecenzowany przez krytyków i nominowano go do Złotych Globów, Critics Choice oraz SAG Awards.

Aktorka udostępniła na swoim profilu wideo, w którym pokazała reakcję na żywo, jak cieszy się z nominacji do SAG Awards. Gwiazda nie przewidziała jednak, że w przypływie emocji pokaże obserwatorom nie tylko swoją radość, ale zdecydowanie coś więcej.

Nie mam na sobie bielizny! – wykrzyknęła aktorka na nagraniu

Charlize piszczy, krzyczy i nawet skacze po łóżku. Ma na sobie szlafrok, jednak jak zdradziła, pod spodem jest zupełnie nago! W pewnym momencie, pod wpływem szaleństw można zauważyć, że pasy szlafroka się poluzowały, wskutek czego Theron błysnęła ciałem. Natychmiast się zakryła, jednak nie wyglądała na zgorszoną. Radość z kolejnego sukcesu była zbyt duża, by aktorka przejmowała się takimi rzeczami.

Ups! Byłam zbyt podekscytowana nominacją @sagawards za rolę w „Bombshell” – podpisała wideo Charlize

Charlize Theron cieszy się z nominacji do SAG Awards:

Lubicie ją?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Czy Charlize Theron wylansuje modę na TĘ krótką fryzurę? Gwiazda zmieniła kolor włosów

Charlize Theron tymi słowami wykluczyła związek z Bradem Pittem

Chcesz mieć krótką grzywkę na jeden wieczór? Zrób to, co fryzjer Charlize Theron (ZDJĘCIA)

Charlize Theron

Fot.Forum

Charlize Theron

Fot.Forum

Charlize Theron

Fot.Forum/BACKGRID USA